Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi Outlander II - Gemini 823 - Cały czas świeci czerwona dioda

26 Paź 2019 20:45 402 3
  • Poziom 15  
    Witam

W aucie Mitsubishi Outlander II od nowości został założony przez dilera autoalarm Gemini 823 do niedawna wszystko działało poprawnie, kilka dni temu rozładował mi się akumulator po doładowaniu akumulatora ( podczas ładowania klema - była odpięta od aku ) po ponownym podłączeniu akumulatora zauważyłem (może to zbieg okoliczności) że przy zamykaniu auta z pilota nie słychać charakterystycznego dźwięku "bib bip" a kontrolka sygnalizacyjna od alarmu cały czas świeci - czerwona, brak reakcji na przykładanie ""pastylki". Auto można uruchomić i jeździć normalnie nie ma problemów. Tylko pozostaje ta czerwona dioda która świeci cały czas. Szukałem w instrukcji ale nic na ten temat nie mogę znaleźć.
  • Poziom 15  
    Witam

Dzięki za szybką odpowiedź. Dziś przykładałem tą pastylkę w gniazdo przy diodzie ale nie było ani sygnału ani migania diody tak jak to opisane w instrukcji. Dioda jak świeciła tak świeci. Robiłem tak przy wyłączonym zapłonie, włączonym zapłonie, uruchomionym silniku i nic. Spróbuję jeszcze jutro.
  • Poziom 10  
    Witam,
    Udało się może rozwiązać ten problem? Mam to samo dioda świeci alarm nie uzbraja się. U mnie stało się to po tym jak przyłożyłem pastylkę. Próbowałem zgodnie z instrukcją i nic.