Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Kymco Grand Dink 50 - Filtr powietrza

27 Pa 2019 16:25 243 5
  • Poziom 8  
    Witam, m鎩 skuter to Kymco Grand Dink 50/70 ccm. Cylinder Polini Sport 70ccm, Ga幡ik Dellorto 17,5 US, wydech Giannelli Extra v2. Mam w nim za這穎ny filtr sto磬owy czy co si stanie jak wr鏂 do oryginalnego filtra powietrza? Krew mnie troch zalewa bo dosy g這郾o chodzi skuter a jak zmieni na oryginalny filtr to o wiele ciszej.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Po za這瞠niu go i odpowiedniej regulacji ga幡ika - powinno by wszystko dobrze.
  • Poziom 8  
    gruber9 napisa:
    Po za這瞠niu go i odpowiedniej regulacji ga幡ika - powinno by wszystko dobrze.

Tylko 瞠 ga幡ik nie jest do ko鎍a wyregulowany a silnik na dotarciu, po 300km b璠 jecha ga幡ik wyregulowa u mechanika te si zastanawiam czy do tego czasu nie za這篡 tego oryginalnego filtra.
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    A co niby ma da ten sto瞠k ? wi璚ej ha豉su, czy軼iejsze powietrze, bo jak nie jest g帳kowy to raczej nie. Za堯 fabryczny.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Filtr oryginalny daje wi瘯sze opory przep造wu powietrza i potrzebna raczej b璠zie regulacja ga幡ika (nie zawsze). Ha豉s zginie i powietrze b璠zie lepiej filtrowane. Zak豉daj帷 orygina nie uszkodzisz silnika , a mo瞠sz sprawdzi jak si na nim zachowuje i jakie s osi庵i, zawsze mo瞠sz wr鏂i do sto磬a cho熲y na czas do wizyty u mechanika i regulacji ga幡ika
  • Poziom 8  
    No za這篡貫m i jest wielka r騜nica ciszej o wiele. Teraz szukam mechanika kt鏎y wyreguluje mi ga幡ik tak瞠 dzi瘯i za pomoc i wypowiedzi!