Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki VOD z dostępnych w PL jest wart uwagi??

CC_PL 27 Paź 2019 20:04 639 8
    CC_PL
    Poziom 9  
    Witam, niedawno kupiłem nowe TV 4K / 55 cali i chciałem odpalić rodzinie dobre filmy, ale jest z tym problem :(

Chciałem zapytać o dobry VOD, tzn. taki gdzie są dobre filmy (kino akcji, komedie, etc.)- czy coś takiego w ogóle istnieje?
    Od tygodnia oglądam, a właściwie przeglądam szeroko "polecany" NETFLIX, ale prawdę mówiąc dobrych filmów jest tam garstka, bardzo mały procent i wszystkie (z tych dobrych) oglądałem N lat temu, zresztą były też u nas w TVP. Seriale NETFLIX-a są mierne, szkoda czasu (przynajmniej ja żadnego dobrego nie widziałem).... Więc NETFLIXowi po okresie próbnym podziękujemy :) Jest inny dobry VOD?? Czy lepiej wybrać płatną TV-SAT?? Kiedyś była rewelacyjna telewizja TV1000 (kilka kanałów płatnych z świetnymi filmami), ale projekt upadł....

Co warto oglądać, jest jakiś dobry VOD lub coś "na satelicie"?
    nirwe
    Poziom 8  
    Tu ciężko znaleźć złoty środek, bo każdy VOD ma rozbieżne filmy i seriale w ofercie. Przez rok korzystałam z Netflixa, sporo seriali było dobrych, ale w gąszczu marnych produkcji od Netflixa trzeba było się naszukac. Teraz korzystam z HBO GO, ich oferta jest moim subiektywnym zdaniem lepsza, ale jakosc obrazu i funkcje aplikacji gorsze. Fajne jest to, że anażywo mogę oglądać oprócz VOD kanały hbo. Miałam do czynia też z NC+GO i tutaj też jest VOD + kanały na żywo. Może warto sprawdzić na stronie typu upflix.pl, na której platformie jest najwięcej interesujących cię tytułów i wtedy, zadecydować.

Ja osobiście planuje zmieniać VOD co jakiś czas, jak mi się "nazbiera" trochę do pooglądania.
    CC_PL
    Poziom 9  
    Dziękuję za sugestie! Strona upflix_pl - bardzo fajna.
    majkelej
    Poziom 3  
    Ja osobiście odradzam HBO GO, kiepsko działająca aplikacja i jakość obrazu.
    Polecam szukanie filmów na Filmweb i szukaniu go na przeglądarce ew. netflix.
    Janusz athashtshgfza
    Poziom 3  
    Polecam stronę internetową cda.pl właściwie to większość filmów tam można znaleźć i zgadzam się z przedmówcą warto poszukać najpierw ciekawych pozycji na filmwebie

Dodano po 2 [minuty]:

Przepraszam nie doczytałem nie wiem czy jest tam coœ w 4k ale zawsze można sprawdzić 😊
    CC_PL
    Poziom 9  
    No właśnie myślę o tych zagranicznych (Apple, Amazon....)

Co do filmweb.pl - czasami bywa, że najwyżej oceniane filmy są potwornie....słabe, ale oczywiście to rzecz gustu :)
    Oglądałem za namową filmweb.pl "hit" zeszłego roku - https://www.filmweb.pl/film/Roma-2018-805637 - film "Roma" - wysoce zachwalany w 2018 roku, a okazał się cholernie nudny, zasnąłem kilka razy przy nim. Więc różnie bywa ;)
    CC_PL
    Poziom 9  
    Masz rację Janusz!