Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smart TV xbox one Do 1500-2000zl 50cali

28 Paź 2019 13:07 318 14
  • Poziom 3  
    Witam planuje zakup telewizora, ponieważ moje 32 cale średnią radzą sobie z konsolą i potrzebuje fachowej porady 

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ?  3x4
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-2,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? przeważnie na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? nie zdecydowałem jeszcze, najlepiej dwie opcje 
    6. Jak słońce świeci w pokoju ? od rana do południa
    7. Jaki masz obecnie telewizor ?  Samsung
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Smart tv, wifi, usb czyli standard
    9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? hd z dekodera oraz gry z xbox one
    10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekoder cp, xbox one oraz mini wieża na wejście optyczne 
    11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-5
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?Obecnie mam błyszczącą, więc chciałbym matową. Myślę że nie będzie tak odbijać światła i będzie lepsza?
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, kanały motoryzacyjne 
    14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak, Youtube, netflix 
    15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, wolna godzinkę, dlatego chce większy ekran
    16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? raczej wieczorem 
    17. Preferencje co do wielkości? 43-50cali maksymalnie 100-110cm szerokości
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? w aktualnym wolno już działający system smart, brak aktualizacji że strony samsunga oraz prosty pilot z małymi funkcjami 
    19. Preferencje co do marki ? aktualnie mam samsunga, może być inna lecz zależy mi naprzesyłaniu obrazu z smartfona samsunga
    20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
    21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1500-2000 ewentualnie + 100-200zl
  • Moderator RTV Co kupić
    LG na matrycy VA np 50UM7600 lub pochodny 50UM76xx.
    A jak Samsung to 50RU7402 lub pochodny 50RU74xx.

Sensowne modele na VA, 60Hz, z niskim Input lag do konsoli i szybkimi Smart tv.
  • sprzedawca - konsultant
    Masz bardzo dobre modele:
    LG 50UK6500 za 1950 zł
    TCL 50EP660 za 2099 zł
    Philips 50 PUS7334 za 2209 zł
  • Poziom 10  
    Dobry będzie ten Philips 7334 z serii Performance. Świetny input lag, extra efekt ambilight w czasie grania w dowolne gry i niezła jakość obrazu (niezależnie od oglądanego materiału).
  • Poziom 3  
    O ten 7334 od Philipsa jest interesujący
    Jaka jest tam matryca? Jak działa android tv?
  • Poziom 3  
    Czy ten Philips ma funkcję sterowania dekoderem pilotem od tv oraz czy będę mógł przesyłać obraz z samsunga?
  • sprzedawca - konsultant
    Tak, masz google chrom to współpracy.
    Jaki dekoder ?
  • Poziom 3  
    Cyfrowy Polsat,
    Jednak po namyśle zastanawiam się nad Samsungiem lub LG, kwestia czy wybrać tizena czy webos
  • Poziom 3  
    Czyli rozumiem że tu i tu będę mógł przełączyć kanały dekodera pilotem od tv oraz prześle ekran na tv z s10?
  • Poziom 3  
    To teraz mysle nad 50RU7402 czy 50UM7600, co na plus którego?
  • Moderator RTV Co kupić
    Bardzo podobne technicznie modele. Oba na VA, 60Hz.
    Podobne poziomy jasności. Samsung nie dekoduje DTS.
    Różnią się Smart tv: WebOs vs Tizen.