Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta graficzna AMD R9 390 gaming 8GB czarny ekran

28 Paź 2019 20:34 123 7
  • Poziom 2  
    Cześć, mam kartę graficzną używaną MSI R9 390 Gaming 8G od AMD, problem jest w tym, że system się włączy, ale jak włączę grę lub Youtube od razu wyświetla się czarny ekran, komp nic nie reaguje, dopiero po resecie. Płytę główną mam nową Msi x470 Gaming plus, procek to AMD Ryzen 3200G, a ram z firmy Aegis DDR4, zasilacz nowy 850W, obudowa Tytan 750 od Genesis. Co do karty graficznej to wentylatory się nie kręcą, gość mi mówił że od 60°C mają się włączyć, ale chyba nic z tego ???? Zmieniłem pastę temroprzewądzacą, zawiozłem do jednego serwisanta, oznajmił iż procek po chwili pada i nie wie co można z tym zrobić, hmm no na starym kompie było to samo, myślałem że to wina płyty głównej, dlatego kupiłem Msi x470 Gaming Plus, potem myślałem że mój zasilacz nie daje rady, dlatego zakupiłem ten 850W, ale dalej nic. Myślałem, że pasta, skoro chodził i po chwili się przegrzewał i padał. Ale to też nie to, i teraz zostaje, albo wentylatory padły, albo karta do wymiany ?

• Poziom 43  
    Michu098 napisał:
    zasilacz FABRYCZNIE NOWY ZASILACZ ATX 850W BIG FAN CONTROL

Zapowiada się ciekawie...pewnie jakiś najtańszy shit z zasilaczem nie mającym nic wspólnego.
    Zasilania do karty podpięte?
    Najpewniej kupiłeś uszkodzoną kartę.

• Poziom 43  
    Naucz się pisać po polsku, używaj znaków przestankowych.

Michu098 napisał:
    FABRYCZNIE NOWY ZASILACZ ATX 850W BIG FAN CONTRO

To go oddaj i nie kupuj badziewia.

Michu098 napisał:
    albo karta do wymiany

Tak. Kto by się spodziewał.
    Jeśli komputer działa na zintegrowanej, to padła R9.

sosarek napisał:
    pewnie jakiś najtańszy shit z zasilaczem nie mającym nic wspólnego.

Słynny Bandit Power :)
    https://www.emag.pl/zasilacz-komputerowy-650w...sata-2xpci-e-zasilacz-650-bp-80/pd/DHZ6DSBBM/
    Ich opis nie pokrywa się z tytułem (650 i 850W), ale to mało ważne, bo ten zasilacz nie ma ani 650 ani 850 :D
  • Poziom 2  
    sosarek napisał:
    Michu098 napisał:
    zasilacz FABRYCZNIE NOWY ZASILACZ ATX 850W BIG FAN CONTROL

Zapowiada się ciekawie...pewnie jakiś najtańszy shit z zasilaczem nie mającym nic wspólnego.
    Zasilania do karty podpięte?
    Najpewniej kupiłeś uszkodzoną kartę.

Wszystko podpięte do karty graficznej i 8 Pin jak i 6 Pin ,czyli zasilacz może być kiepski, lepsze to niż nowa karta. A co najlepsze gość co od niego kupiłem to mówi że to wina sterowników ?

Dodano po 3 [minuty]:

Na zintegrowanej działa, w takim razie pytanie, jaką kartę tak do 1200 zł zakupić? Mogę podwyższyć budżet do 1800 Max o ile nie będzie potrzebny inny zasilacz.

• Poziom 43  
    Michu098 napisał:
    A co najlepsze gość co od niego kupiłem to mówi że to wina sterowników 🤣

Odeślij.

Michu098 napisał:
    AMD Ryzen 3200G

Zakup bez sensu.
    Do tego procesora to GTX 1660 bym brał, może 1660Ti, niczego więcej się nie opłaca do czterordzeniowca.

Michu098 napisał:
    o ile nie będzie potrzebny inny zasilacz

Na pewno. https://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-system-power-9-400w-bn245-1766270/
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Michu098 napisał:

Kupiłeś trupa i tyle.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Michu098 napisał:
    w takim razie pytanie jaką kartę tak do 1200 zł zakupić mogę podwyższyć budżet do 1800 Max o ile nie będzie potrzebny inny zasilacz

To pytanie proszę zadać w dziale https://www.elektroda.pl/rtvforum/forum128.html zakładając tam nowy temat.
  • Poziom 2  
    Tomequ123 napisał:
    Michu098 napisał:

Odeślij.

Michu098 napisał:
    AMD Ryzen 3200G

Zakup bez sensu.
    Do tego procesora to GTX 1660 bym brał, może 1660Ti, niczego więcej się nie opłaca

Zrobię tak jak podajecie I powinno już chulać dzięki Panowie za pomoc miłego wieczoru. :)