Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

T-Mobile 60 Mb/s bez limitu

29 Paź 2019 14:08 258 6
  • Poziom 2  
    Hej mam problem otóż prędkość jest w normie tylko internet nie wczytuje stron na których jest dużo zawartości czy np w grach zrywa połączenie dziwne to jest ponieważ na netflixie działa dobrze YouTube to samo ale inne strony i gry to jest masakra a gdy odpalę swój internet w telefonie też mam z T-Mobile to wczytuje normalnie te strony których na internecie domowym nie chce wczytywać.

Miałem już tak kilka razy testowałem router i było chwilę dobrze aktualnie od 2 tyg resetuje ruter przywracam do ustawień fabrycznych i dalej to samo probowałem ustawać tylko LTE lub 3G i jest to samo ruter to Huawei b259 zasięg jest na maxa lub na 4 kreski więc zasięg dobry.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Kreski są bez znaczenia, z jakiego pasma /pasm LTE w 2CC CA korzystasz, jakie parametry sygnału na nich, który to BTS NetWorks ? Jakie masz DL/UL wieczorami ? Telefon łączy się z tym samym BTS-em, pasmami na nim?
    Agregacja LTE+ ale brak CID pasma na btsearch.pl. Prawdopodobnie BTS po refarmingu na 1800MHz. Wymuś po kolei pasma LTE2600, LTE2100, LTE1800 i LTE800 i pokaż screeny z tych pasm i speedtesty. Pokazane parametry sygnału są słabe, pasmo podstawowe LTE1800 lub LTE2100( o ile działa na BTS-ie).
    Wygląda jak limitowanie liczby konkurencyjnych sesji na poziomie TCP/UDP. Zrób jak pisze Matek, ale wcześniej zrób jeszcze jeden test, aby sprawdzić, czy limitowanie odbywa się z jakiegoś powodu na routerze, czy na poziomie sieci operatora: przełóż kartę SIM z routera do telefonu i wykonaj testy.
    Polecam też zainstalować i korzystać z Adblocka oraz wtyczki blokującej śledzenie. Ruch w tle (śledząco reklamowy) to nieraz kilkadziesiąt sesji, a sama użyteczna treść to dwie, trzy sesje.
  • Poziom 2  
    Przełożyłem kartę do telefonu to samo nie wyczytuje stron z większą ilością danych. Zrobiłem speed testy na paśmie 800,1800,2100 w zwyż nie chce działać pisze offline.Rowniez dodaje speed test mojego internetu w telefonie również z T-Mobile wczytuje wszystko.

T-Mobile 60 Mb/s bez limitu T-Mobile 60 Mb/s bez limitu T-Mobile 60 Mb/s bez limitu T-Mobile 60 Mb/s bez limitu

Mimo prawie 20Mb/s nie może sobie poradzić z np tym forum muszę tutaj pisać na swoim pakiecie danych.

T-Mobile 60 Mb/s bez limitu

Internet użytkuje tylko pod konsole i swój telefon oraz telewizor miesiąc temu jakoś miałem po 25Mb/s i każda strona mi wczytywała odrazu a teraz jakby dostawca coś kombinował.
    Reklamuj w T-mobile, problemów z tym domowym jak widać im nie brakuje. Ta agregacja to LTE800+LTE1800 T-mobile ze Strzelna. Sygnał na LTe800 dostateczny, na LTE1800 gorszy ale to normalne przy braku anteny zewnętrznej. Ogólnie słabe prędkości jak na agregację 2 pasm LTE i 20MHz pasma. Nie ma sensu płacić za 60Mb/s, zmień na DL do 20Mb/s.