Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung WF60F4E0W0W eco bubble - zamienność modułów

30 Paź 2019 08:24 297 10
 • Poziom 24  
  Panowie szybkie pytanie czy do tej pralki z tytułu postu da się założyć moduł z pralki 7 kilogramowej WF70F5E0W2W? Nie mogę nigdzie dostać modułu do mojej pralki, a wydawać 650zł mi się zdecydowanie nie uśmiecha. Pralka leży już prawie rok i tylko raz udało mi się namierzyć odpowiedni moduł, ale sprzedawca mnie olał.
 • Poziom 24  
  Dzwoniłem właśnie i jak zwykle ktoś był szybszy, ale jak by nie przyjechał odebrać to jutro mam dzwonić jednym słowem rezerwacja, a zamienność w razie czego z tej pralki 7kg jest możliwa?
 • Poziom 24  
  No niestety znów zostałem wyprzedzony i moduł sprzedano, a co do tego modułu z półki wyżej to podejdzie to i naprawdę nikt nic nie wie?
 • Poziom 1  
 • Poziom 24  
  Tzn. dać sobie spokój? Pewnie masz racje, ale skoro jesteś to jeśli możesz odpowiedzieć mi na pytanie czy różni się ten mój moduł od modułu z pralki WF60F4E0N2W? Powoli mięknę, że tak powiem i chyba rozbiorę tę pralkę na złom tylko szkoda, że wydałem kasę na silnik. Trzeba mi było od razu na złom wywalić, ale wiem jedno, że od teraz pralka to tylko taka gdzie sterownik kosztuje niewiele ponad 100 zł. ,a łożyska da się wymienić itp...
 • Poziom 24  
  To że zalany żelem to najmniejszy problem, wydłubałem bez problemu, ale okazało się, że ścieżki totalnie wypalone. Kupiłem uszkodzony moduł wg. sprzedającego do tej samej pralki, ale trochę inne oznaczenia bo WF60F4E0N2W. Zatem kupiłem zestaw naprawczy czyli kilka elementów i wymieniłem, ale dalej nic cisza... Awaria modułu nastąpiła na skutek spalonego silnika, silnik już nowy kupiony i teraz problem z tymi modułami, a diabelnie to drogie jako nowe, komputer można w tej cenie kupić.
  :arrow: Poprawiłem TONI_2003
 • Poziom 24  
  Dzięki za pomoc ale dziś przypadkiem sprawdziłem na alledrogo i był za 159zł do mojej pralki więc go zamówiłem wg sprzedawcy dobry sprawdzony .
 • Poziom 24  
  Trzeba dokończyć temat , zakupiony moduł dedykowany do mojej pralki okazał się bardziej rozbudowany o kilka funkcji i trzy dodatkowe przyciski a po założeniu do pralki i kilku praniach okazało się że wszystko działa prawidłowo , jako ciekawostkę powiem że moja pralka miała 1000 obr wirowania a na nowym module z innym oprogramowaniem ma 1200 obr , temat można zamknąć .