Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Canon pixma MG4250 - Nie uruchamia się.

31 Paź 2019 10:52 129 2
  • Poziom 8  
    Witam. Początkowo drukarka uruchamiała się, ale wskazywała błąd 1401. Wymieniłem pojemnik z tuszem, ale w dalszym ciągu błąd był wyświetlany. Po kilku próbach ponownego instalowania pojemnika i wyłączeniu drukarki już nie chciała się uruchomić. Rozumiem, że do jakiejś
    awarii doszło, a moje pytanie jest takie - czy opłaca się ją serwisować?... A może z tym problemem można poradzić sobie samodzielnie?
  • Poziom 1  
  • Poziom 8  
    Witam. Przyznam, że pytanie o opłacalność serwisowania było trochę bez sensu, bo odpowiedź jest oczywista. Zamontowałem zamiennik Acitivejet AC-540RX (odpowiednik PG-540XL),dedykowany do tego modelu drukarki. Sytuacja o tyle się zmieniła, że drukarka, po tym jak odłączyłem ją od zasilania i po pewnym czasie ponownie podłączyłem uruchomiła się. Pisząc o nie/uruchomieniu miałem na uwadze to, że nie reagowała na przycisk włącz/wyłącz i nie była widoczna przez komputer. Kod 1401- nie zainstalowana głowica dalej się wyświetla. Obejrzałem styki( po raz kolejny) nic tam nie zauważyłem. Rozumiem, że kod 1401, poza cartidgem, może wiązać się też z innymi problemami?