Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Człowiek vs Robot REECO oraz Dzikie Karty na Warsaw Industry Week 13-15.11.2019

magic9 31 Paź 2019 12:27 342 0
 • RENEX Group ogłasza, że ze względu na duże zainteresowanie, wydarzenia specjalne organizowane w ramach Targów Warsaw Industry Week - pojedynek Człowieka z Robotem lutowniczym REECO oraz kwalifikacje na MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU "Dzika Karta" - będą nam towarzyszyć przez wszystkie trzy dni Targów Warsaw Industry Week od 13. do 15. listopada 2019.

  Człowiek vs Robot

  Wydarzenie specjalne – Człowiek vs Robot to seria pojedynków pomiędzy czołowymi polskimi specjalistami w lutowaniu, reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO.

  Pierwszego dnia z robotem lutowniczym REECO zmierzy się Mistrz Europy w Lutowaniu 2017 – Grzegorz Szymańczuk, drugiego Mistrzyni Polski w Lutowaniu 2016 – Bożena Wachna, natomiast trzeciego Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

  Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku.

  Zapowiedź filmowa Pojedynku Człowieka z Robotem lutowniczym REECO:


  Link  Dzikie Karty

  W ciągu trzech dni Targów Warsaw Industry Week zostaną również zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020.

  Chętni zmierzą się z krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas Mistrzostw.

  Jak podkreślają organizatorzy – to wyjątkowa okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki.

  Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku RENEX (hala E, numer 210) na bieżąco w czasie trwania targów.

  Zapowiedź Warsaw Industry Week 2019:


  Link  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoiska Grupy RENEX (hala E, numer 210 i 107).

  News sponsorowany

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  magic9
  Redaktor
  Offline 
  Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
  magic9 napisał 401 postów o ocenie 183, pomógł 7 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
 • PCBway