Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chevrolet Cruzo 2.0 vcdi automat zapala się check engine i traci całkowicie moc

31 Paź 2019 14:26 144 8
  • Poziom 3  
    W moim Chevrolet Cruzo 2.0 vcdi zapala się check engine. Jestem aktualnie za granicą i muszę się tutaj z tym uporać, do rzeczy. Zapala się check i samochód całkowicie traci moc gdy wyłączę zapłon na chwile (jakieś 2 min) i zapalę raz jeszcze, samochód znów ma moc na krótką chwilę lecz check nie gaśnie. Co ciekawe stało się to po rozgrzaniu auta a gdy samochód ostygł w nocy rano check palił się nadal ale samochód miał moc, po przejechaniu okolo 40 km check zgasł.
    Nie mam pojęcia co możne powodować ten błąd.
    Mechanika mam umówionego dopiero w następnym tygodniu więc nie znam kodu błędu
  • Poziom 38  
    To w jaki sposób mamy Ci pomóc? Jak podasz kod błędu to może coś się wymyśli.
  • Poziom 3  
    Zacząłem wątek zmyśla ze może ktos miał taki problem lub to co opisałem znaczy zachowanie pojazdu juz cos oznacza
  • Poziom 3  
    Samochód u mechanika.
    Mechanik stwierdził ze to świece żarowe czy jest to możliwe ? Niestety kodu błędu nie dostałem
  • Poziom 38  
    Chawrolet cruzo napisał:
    Mechanik stwierdził ze to świece żarowe

Zmień mechanika bo tylko kasę stracisz.
  • Poziom 3  
    Czyli to jest niemożliwe by świece żarowe powodowały ten błąd ?
  • Poziom 38  
    Świece mogą powodować zapalenie się Check ale nie spowodują spadku mocy.
  • Poziom 3  
    piotrekwoj1 czyli twierdzisz ze jest to niemożliwe by tak się dzialo przez swiece zarowe ?
    Mam nagrany filmik jakie sa objawy na kokpicie ale tutaj sie chyba nie da tego wstawic
  • Poziom 38  
    Chawrolet cruzo napisał:
    piotrekwoj1 czyli twierdzisz ze jest to niemożliwe by tak się dzialo przez swiece zarowe ?
    Mam nagrany filmik jakie sa objawy na kokpicie ale tutaj sie chyba nie da tego wstawic

Tak, tak twierdzę. Mógłbys mieć problem z odpalaniem auta ale nie z mocą.