Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane 3 1,6 110KM 2009 - słabe grzanie od strony pasażera

31 Paź 2019 23:50 294 4
  • Poziom 8  
    Cześć.
    Mam problem który polega na tym, że nadmuch od strony pasażera grzeje o wiele słabiej niż od kierowcy. Dopiero przy ustawionej max temperaturze czuć delikatne ciepło. Strona kierowcy grzeje normalnie. Klimatyzacja jest dwustrefowa. Na pewno to nie wina termostatu, ponieważ auto szybko się dogrzewa i trzyma optymalną temperaturę. W czym może być problem?
    Renault Megane 3 1,6 110KM 2009 - słabe grzanie od strony pasażera Renault Megane 3 1,6 110KM 2009 - słabe grzanie od strony pasażera Renault Megane 3 1,6 110KM 2009 - słabe grzanie od strony pasażera
  • Poziom 35  
    Silniczek nagrzewnicy, a dokladniej ten silniczek od klapy cieplo-zimno. Najlepiej jak podlaczysz kompa pod autko i zczytasz bledy.
  • Poziom 8  
    Cześć, błędów brak. Czy ten silniczek się zacina? Można go naprawić nie ściągając kokpitu ?

Dodano po 9 [godziny] 40 [minuty]:

Ok, silniczki nagrzewnicy znlezione. Są pod schowkiem, niczego nie trzeba demontować. Muszę sprawdzić, który odpowiada za prawą stronę.
    Renault Megane 3 1,6 110KM 2009 - słabe grzanie od strony pasażera
  • Poziom 8  
    Sprawdziłem silniczki, ten widoczny na górze działa. Ten na dole nie wykonuje żadnej pracy. Sprawdzałem to zwiększając temperaturę oraz zmieniając kierunki nawiewu. Czy to właśnie ten silniczek odpodaia za ciepłe i zimne powietrze prawej strony?