Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Selphy cp910 - potrzebny jest program do zdjęć na laptopa

01 Lis 2019 06:10 225 9
  • Poziom 11  
    Mam jedno pytanie potrzebna jest płytka CD do selphy cp910 bo sprzedawca mi jej nie wysłał.
    Nie chodzi mi o sterowniki bo znalazłem je w necie ,ale o program do drukowania przez komputer
    bo nawet nie wiem czego szukać. Miałem na początku canon cp720 i do niej program Easy Photo print
    bardzo prosty ale już nie chce działać z cp910. Mój system to Windows vista sp2 32 bity.
    Nie wiem czy na płytce CD jest też program czy same sterowniki.
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 32  
    Na stronie producenta pisze o tym, że można drukować z poziomu różnych aplikacji do zdjęć czy telefonu z androidem.
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 11  
    Drukowanie z telefonu przez wifi to akurat mnie nie interesuje.
    A właśnie drukowanie z komputera różnymi aplikacjami .Ale jakimi?
    Na pewno jest jakaś aplikacja, ale jaka jest najlepsza ? I zarazem prosta w obsłudze
    do tej drukarki . Nie chcę instalować wszystkiego co leci i próbować .
    Jeżeli ma ktoś taką drukarkę i program do niej niech napisze jaki to program.
  • Poziom 11  
    Te programy praktycznie nie nadają się do drukarek
    sublimacyjnych z serii selphy cp .Dlatego że nie idzie tam ustawić
    pożądanych rozmiarów zdjęcia rodzaju papieru itp.
  • Poziom 11  
    Właśnie wypróbowałem IrfanView . Owszem drukuje ale jak
    wspomniałem nie idzie ustawić rozmiar papieru .Ustawiłem ręcznie
    wymiar ,a i tak poobcinało dosyć sporo zdjęcia, to musi być program
    gdzie można ustawić zdjęcie 15x10. Jaki program tak ma?
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Proszę zainstalować XnView dlatego iż on lepiej zapamiętuje i współpracuje z drukarką akurat stacjonarną Epson XP-245( ma możliwość druku na papierze fotograficznym), ale sprawdzałem jak będzie duży wydruk i XnView drukował na A4 w formacie photo zaś IrfanView trzeba było zmieniać za każdym razem ustawienia.
    Trzeba wejść w panel sterowania/urządzenia i drukarki, następnie PPM na drukarce i wybrać preferencje drukowania wyszukać tryb photo i go zaznaczyć, zastosować i ok. Teraz otworzyć jakieś zdjęcie przez XnView wybrać opcję drukuj otworzyć zakładkę drukarka/ konfiguracja i sprawdzić czy w części papier jest ustawiony rozmiar 10 x 15 cm jeśli tak to będziemy mogli drukować zdjęcie bez potrzeby ustawiania za każdym zadaniem drukowania.
  • Poziom 11  
    Ten program XnViiw jest 100% lepszy od IrfanView bo choć
    można go lepiej ustawić ,tylko w opcjach musiałem jeszcze dać (rozciągnij na całą stronę).
    Ale też nie do końca idealnie drukuje obcina górę i dół ale nieznacznie.
    Przydał by się jeszcze lepszy.
    Ustawiłem tak jak napisał nomudrek.
  • Poziom 11  
    Jednak potrzebna jest płytka CD dołączana do drukarki canon selphy cp910.
    Może ktoś posiada? Prosił bym o kopie lub niech rzuci gdzieś w neta do pobrania.
  • Poziom 11  
    Nikt nie pomoże? Na pewno ktoś ma taką drukarkę.