Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki zestaw oświetlenia na imprezę do niedużego pomieszczenia do 500 zł

02 Lis 2019 09:31 51 2
  • Poziom 2  
    Witam

Mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość, widziałem podobny temat, ale nie dokładnie chodzi o to, czego ja chcę.

Temat do rozwiązania jest taki: Pomieszczenie 25 m2. Impreza wsród znajomych. Jaki efekt najlepszy do muzyki disco, żeby całość się zamknęła w 500 zł, mniej nie zaszkodzi. Czy lepiej taki kolorofon, co ma 4 światła, czy lepiej coś w rodzaju Derby? I czy dym do takiego pokoju to przesada? ;) Czyli jaki efekt opadającej szczęki najlepszy, żeby zaskoczyć znajomych? ;) ;) ;) Weźcie też pod uwagę, że nie jestem DJ, i to coś będzie stało gdziekolwiek sie da postawić, nie będę wiercić dziur w suficie..

Generalnie starość, i zebrało się na wspomnienia disco z lat 80tych ;)

Dźwiękowo temat dopracowany, mp. płyta CC Catch pierwsze wydanie brzmi obłędnie na dobrym zestawie...W zestaw stereo zainwestowane więcej niż wypada wspomnieć ;) Więc ma być czad!

Pozdrawiam

P.
  • Poziom 31  
    Najtaniej, bez wątpienia w klimacie lat minionych, wyjdzie klasyczna czerwona żarówka i starter od świetlówki. "Efekty" jak za dawnych lat ;-)

Z nieco bardziej współczesnych rozwiązań, ale nawiązujących do "klimatu", pomyśl o używanym kolorofonie z ogłoszenia. Wbrew pozorom to efekt ponadczasowy. I za kilkadziesiąt złotych zrobisz fajną imprezę.

Dymy? W stosunkowo niewielkim pomieszczeniu, przy kilku osobach, generator dymu chyba sensu nie ma, ale... Wrzuć kawałek suchego lodu do słoika z wodą w okolicy kolorofonu... Naprawdę będą cuda ;-)
  • Poziom 2  
    Dzięki! :)

Racja! Tak też podejrzewałem, że ten generator dymu to będzie za dużo.. Co jak ktoś powie: "Matko, duszę się!:"
    Ale może jakiś malutki.... malutki, z małym dymem ;)

Bo tak sobie myślę, że jakbym takie Derby jakieś zakupił, to dymek byłby fajny..

Ale, serio, nie wiem, jak znajomi zareagują, bo na razie to jestem winny wszystkiego, nawet tego, że ktoś przytył, bo, wiadomo, tylko, u mnie się tyje!!! ;)

Ale mam chęć totalnie popłynąć, poczuć klimat z osiemnastek.. ;) I ma być czad, bo w końcu jest kasa na to ;)

P.