Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Budżetowy smartfon za ok. 400zł

02 Lis 2019 20:22 144 3
  • Poziom 3  
    Dzień dobry. Chce kupić na prezent dla kobiety smartfone za ok. 400zł. Będzie używany głównie do dzwonienia, sms, fb, messengera, instagrama i innych sociali. Żadnych gier czy skomplikowanych aplikacji. Zdjęcia i muzyka mogą być na przeciętnym poziomie. Chciałbym jedynie aby telefon nie stracił po pół roku wsparcia, tak, że przestaną działać podstawowe aplikacje.
    Myślałem nad zamówieniem czegoś z Chin, wyjdzie pewnie najbardziej opłacalnie.
    Może ktoś coś polecić?
    Mam nadzieję, że trafiłem do odpowiedniego działu.
    Pozdrawiam.

• Poziom 42  
  • Poziom 43  
    Cokolwiek markowego (Huawei, Xiaomi, Motorola, LG, Samsunga raczej nie będzie w tej cenie ale też podaję, Sony) co ma Androida nie starszego niż 8 (jeszcze długo będziesz miał wsparcie dla aplikacji) i nie mniej niż 16 GB pamięci wbudowanej, oczywiście obowiązkowo slot na kartę pamięci. Licz się z mizerną wydajnością.

P. S. Mam Y5 2018 i bardzo mi przypadł do gustu. Wydajność jednak kiepska. Aparat i dźwięk takie sobie. Choć i tak o niebo lepiej niż w niszowych markach za podobną cenę. W każdym razie do pstryknięcia okazjonalnych fotek czy umilania czasu w podróży filmem bądź muzyką wystarczy. Powiedzmy że multimedia o parametrach nieco gorszych niż średnia półka z przed kilku lat. Znajomi chwalą sobie sobie również wszelkiej maści Redmi i Honory, również te tańsze.