Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Liebherr GSN 3326 26A - Zmiana funkcji zamrażania na chłodzenie .

piurko2 02 Lis 2019 21:02 117 0
    piurko2
    Poziom 9  
    Witam
    Padła mi zamrażarka i pomyślałem o zrobieniu z niej chłodni do mięsa. Może zechcecie ukierunkować, podpowiedzieć i jak mogę to zrobić. Sprzęt to Liebherr GSN 3326 26A NoFrost Service-Nr. 0970782-01. Agregat chodził i nie było żadnych błędów na wyświetlaczu, padła grzałka do odszraniania i nie chciała obniżyć temperatury.

Wyrzuciłem grzałkę, która jest pod parownikiem ma przegrzane plastiki i styropian.
    W jeden z kabli idący od sterownika do sprężarki wpiąłem termostat mechaniczny i wszystko zadziałało, ale była to tylko prowizorka. Chciałbym wywalić cały sterownik i wstawić regulator elektroniczny do precyzyjnego sterowania. W płytkę sterownika są wpięte dwie wtyczki z kablami, które idą do sprężarki. Jednak tu nie chcę ryzykować i prosiłbym Was o pomoc jak to podpiąć do nowego sterownika, żeby bezproblemowo hulało.
    Liebherr GSN 3326 26A - Zmiana funkcji zamrażania na chłodzenie .IMG_201910...181212.jpg Download (2.4 MB) Liebherr GSN 3326 26A - Zmiana funkcji zamrażania na chłodzenie .IMG_201910...181218.jpg Download (1.98 MB)