Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Aparat samsung na Android restartuje się podczas uruchamiania.

03 Nov 2019 20:19 303 6
 • Level 14  
  Witam. Posiadam aparat do naprawy Samsung Galaxy Camera EK-GC100. Aparat się restartuje próbowałem instalować nowy soft odinem 4.1.2 ale niestety nadal jest to samo. Czy pg jest uszkodzona ?
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Level 14  
  Zainstalowałem starszy soft udało się go raz uruchomić do wysunięcia aparatu i restart. Może ma ktoś jakiś inny soft nie fabryczny na ten aparat ?
 • Level 28  
  To jest taka hybryda aparatu kompaktowego ze smartfonem, i software z androidem dotyczy tego drugiego, natomiast aparat ma również soft ale nie jest on tak łatwo wymienny, gdyż zawiera dane kalibracyjne aparatu. Można to również wykonać ale w servisie posługując się odpowiednimi przyrządami. Jak się resetuje po wysunięciu obiektywu, to prawdopodobnie jest uszkodzony obiektyw.
 • Level 14  
  Z tym że nawet jak się nie wysunie obiektyw też się restartuje, aparat ładuje się normalnie, soft odinem można zainstalować, i przy 1 starcie np ładowania aplikacji/aktualizacji pierwszej potrafi się zrestartować.

  Dodano po 4 [minuty]:

  Nawet jakbym mógł dodać jakąś inna wersje softu wtedy bym sprawdził czy aparat jest wadliwy.
 • Level 14  
  Włożyłem do niego Baterię od Samsunga Galaxy S2.
  Bateria ma 4 piny a aparat 3 piny i o dziwo ruszył z tym że działał jakieś 10 min można było wszystko z nim robić i zrobił restart i w kółko to samo się dzieje. Zastanawiam się czy to wina baterri czy jednak wadliwa pg.
 • Level 14  
  zamówiłem nową baterię zamiennik i będę testował. Wygląda to trochę tak jakby brakowało mu zasilania podczas uruchamiania. Ale ustalę to na nowej baterii.
 • Level 14  
  Niestety nowa bateria nic nie dała. Zmiana softu nic nie dała. Sprzęt oddałem klientowi .

  Do zamknięcia