Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aparat samsung na Android restartuje się podczas uruchamiania.

03 Lis 2019 20:19 144 5
  • Poziom 14  
    Witam. Posiadam aparat do naprawy Samsung Galaxy Camera EK-GC100. Aparat się restartuje próbowałem instalować nowy soft odinem 4.1.2 ale niestety nadal jest to samo. Czy pg jest uszkodzona ?
  • Poziom 14  
    Zainstalowałem starszy soft udało się go raz uruchomić do wysunięcia aparatu i restart. Może ma ktoś jakiś inny soft nie fabryczny na ten aparat ?
  • Poziom 27  
    To jest taka hybryda aparatu kompaktowego ze smartfonem, i software z androidem dotyczy tego drugiego, natomiast aparat ma również soft ale nie jest on tak łatwo wymienny, gdyż zawiera dane kalibracyjne aparatu. Można to również wykonać ale w servisie posługując się odpowiednimi przyrządami. Jak się resetuje po wysunięciu obiektywu, to prawdopodobnie jest uszkodzony obiektyw.
  • Poziom 14  
    Z tym że nawet jak się nie wysunie obiektyw też się restartuje, aparat ładuje się normalnie, soft odinem można zainstalować, i przy 1 starcie np ładowania aplikacji/aktualizacji pierwszej potrafi się zrestartować.

Dodano po 4 [minuty]:

Nawet jakbym mógł dodać jakąś inna wersje softu wtedy bym sprawdził czy aparat jest wadliwy.
  • Poziom 14  
    Włożyłem do niego Baterię od Samsunga Galaxy S2.
    Bateria ma 4 piny a aparat 3 piny i o dziwo ruszył z tym że działał jakieś 10 min można było wszystko z nim robić i zrobił restart i w kółko to samo się dzieje. Zastanawiam się czy to wina baterri czy jednak wadliwa pg.
  • Poziom 14  
    zamówiłem nową baterię zamiennik i będę testował. Wygląda to trochę tak jakby brakowało mu zasilania podczas uruchamiania. Ale ustalę to na nowej baterii.