Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch SPV50E70EU Zmywarka przerywa zmywanie ale grzeje

03 Lis 2019 23:11 135 3
  • Poziom 14  
    Czy zapchany płaszcz może powodować przerwanie zmywania? Czy to co przedstawiam na zdjęciu takie czarne to może być właśnie zapchanie płaszcza?
    Zmywarka myje dość długo na początku na zimno, a potem grzeje i pierze. Jednak na koniec jakoś przerywa zmywanie. Jest to model bez wyświetlacza wiec nie wyświetla błędu. Co sadzicie o tym płaszczu?
    Edit:
    Zbliżenie na dziwny obszar płaszcza z czarnym brudem.
    Bosch SPV50E70EU Zmywarka przerywa zmywanie ale grzejeScreenshot...224952.jpg Download (401.37 kB) Bosch SPV50E70EU Zmywarka przerywa zmywanie ale grzeje
  • Poziom 15  
    To jest okolica odpowietrznika.
    Trzeba zdemontować płaszcz i umyć.

Co do usterki, to jak przerwie zmywanie, to co robi?
  • Poziom 14  
    Kupilem ta zmywarke na wlasny uzytek jako uszkodzona z mysla ze ja naprawie. Poprzedni wlasciciel mowil ze przerywa zmywanie i tyle wiem. Wezwal serwisanta ktory powiedzial ze naprawa okolo 700zl. Ze chyba cos z pompa etc.

W kazdym razie podlaczylem ja zrobilem pranie ktore zakonczylo sie sukcesem i wyglada ze 100procent sprawna. Pytanie co moglo byc przyczyna i czy transport i liczne wstrzasy cos odetkaly. Zastanawiam sie czy uzywac i sie cieszyc skoro dziala czy tez ten plaszcz jednak czyscic
  • Poziom 15  
    Na razie używaj, a jeśli coś nawali to wtedy pisz. Póki nie ma usterki, będziemy gdybać. Płaszcz możesz umyć, na pewno to nie zaszkodzi. Możesz na wszelki wypadek obserwować czy na dnie nie zbiera się woda.