Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czarne miganie ekranu po właczeniu komputera tego dnia oraz brak internetu

04 Lis 2019 10:22 72 1
  • Poziom 1  
    Mam problem z komputerem gdyż w ostatnim tygodniu gdy go włączam po raz pierwszy tego dnia wcześniej włączając listwę z prądem, ekranu logowanie "Lenovo" w ogolę nie ma, a nastąpienie ekran miga na czarno potem gaśnie i po paru sekundach znowu się włącza i jego kolory są ciemne, jednak znowu po jakimś czasie wszystko samo się naprawa i potem tego dnia żadnego problemu z nim znowu nie mam. Co to może znaczyć? Monitor mam samsung syncmaster 2032mw już w sumie 9 lat? Załączyłem speccy na dole po pierwszym uruchomieniu dzisiaj.

Moim drugim problemem jest ze już przez dłuższy czas gdy włączam komputer, on nie widzi tak jakby Ethernet adaptera i muszę albo odczekać parę minut albo iść w panel sterowania/internet/network adapter i go wyłączyć i włączyć. Zrobiłem sobie skrót na pulpicie żebym szybciej do tego dochodził, jednak on wtedy tez nie działa i pisze "cannot find ethernet adapter". Miałem taki problem również na wcześniejszym komputerze z Windows 10 i nie wiem czy może być wina tego małego modemu typu CISCO epc3298?

• Poziom 42  
    Sprawdź komputer z innym monitorem, może być TV.

dawid14888 napisał:
    Miałem taki problem rowniez na wszesniejszym komputerze z windows 10 i nie wiem czy moze byc wina tego małego modemu typu CISCO epc3298

Skoro na kilku komputerach występował taki sam problem, z innymi adapterami, to najprawdopodobniej wina modemu.
    Swoją drogą po adapter, skoro płyta ma wejście Ethernet?

Poza tym nie podałeś pełnej specyfikacji komputera.