Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór TV 32 Cale, małe pomieszczenie

Miranowsky 04 Lis 2019 20:26 93 0
    Miranowsky
    Poziom 1  
    1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? Maksymalnie będę mógł do 1.9 m. Mały pokój.
    2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? Na wprost.
    3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? Nie posiadam. Jedynie monitor 24 calowy AOC do komputera.
    4. Jaką markę preferujesz? Raczej nie mam żadnych preferencji. Liczę na solidny sprzęt, bo bardzo rzadko wymieniam elektronikę.
    5. Jakiej wielkości telewizora szukasz? 32 cale. Większy raczej nie wejdzie. Telewizor chcę umieścić na komodzie. Po prawej stronie będzie okno.
    6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora? Internet przez Wi-Fi lub kablem, Playstation 4.
    7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Seriale, piłka nożna,
    8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC? Głownie telewizor chcę kupić do konsoli do gier. Fifa 20, Red Dead 2 np.
    9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora? Raczej tak. Nigdy nie miałem.
    10. Oglądasz wieczorami czy w dzień? O każdej porze.
    11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora? Powiedzmy, że maksymalnie 1200 zł.

Jestem bardzo ciekawy odpowiedzi w temacie. Sam mam bardzo ciężki wybór, dlatego proszę o pomoc. Tak dużo tego jest na pewnej stronie zaczynającej się na "A", że się pogubiłem. Nie wiem, co jest niezbędne, aby w takiej cenie był najlepszy wybór. Zastanawiam się także, czy nie wybrać jakiś model, a kupić w grudniu. Ceny powinno być niższe?

Ze względu na to, że nikt się nie odezwał. Proszę napisać dlaczego? Pierwszy raz jestem przed wyborem i kupnem telewizora. Jak na wymagania dałem za niski budżet? Podaję nazwę modeli, które sam m.in. znalazłem: LG 32LM6300, LG 32LK6100, LG 32LK6200, Philips 32PFS5823/12, Samsung UE32M5002, Philips 32PFS4132/12.