Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot Samsung ah59-02404 nie działa.

rafael29 04 Nov 2019 21:06 4428 4
    rafael29
    Level 13  
    Pilot ten otrzymałem do naprawy po zalaniu.Dokładnie przemyty , moją uwagę zwróciło brak rezonatora kwarcowego. Wiele pilotów przywróciłem do życia, ten mi się nie udało. Pilot nie był dziewiczy, rozbierał go właściciel i po swojemu przeczyścił . Może wyłamał rezonator kwarcowy ?. Moje pytanie, czy ktoś spotkał się z pilotem bez rezonatora kwarcowego ? Jeżeli temat jest w nieodpowiednim dziale proszę o przeniesienie do prawidłowego działu.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    pikarel
    Level 34  
    To pilot z możliwością programowania przez producenta do różnych urządzeń i jest bez typowego rezonatora, spotykanego w pilotach dedykowanych do konkretnego urządzenia.
    rafael29
    Level 13  
    Ok, pilot nie jest całkowicie martwy ,nadaje komunikaty (sprawdzam to radioodbiornikiem AM) tylko że niewłaściwe.Telewizor nie reaguje . Pilot unieszkodliwiło małe dziecko .Jeżeli wciskało kilka przycisków na raz, mógł się
    zablokować. Po wciśnięciu przycisku TV działają tylko przyciski głośności ,przewijanie kanałów i mute , coś w rodzaju trybu hotelowego.Czy są możliwości odblokowania np :wpisanie jakiegoś kodu?
    pikarel
    Level 34  
    Tryb Hotel Mode przymuje odbiornik, nie pilot, więc odblokuj TV.
    maryann
    Level 37  
    Mam taki sam- czy ten pilot po włączeniu "TV" obsługuje [w miarę] każdy TV Samsunga? Bo wszystko wskazuje, że działa- a nie rusza telewizora...