Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot Samsung ah59-02404 nie działa.

rafael29 04 Nov 2019 21:06 4428 4
 • #1
  rafael29
  Level 13  
  Pilot ten otrzymałem do naprawy po zalaniu.Dokładnie przemyty , moją uwagę zwróciło brak rezonatora kwarcowego. Wiele pilotów przywróciłem do życia, ten mi się nie udało. Pilot nie był dziewiczy, rozbierał go właściciel i po swojemu przeczyścił . Może wyłamał rezonator kwarcowy ?. Moje pytanie, czy ktoś spotkał się z pilotem bez rezonatora kwarcowego ? Jeżeli temat jest w nieodpowiednim dziale proszę o przeniesienie do prawidłowego działu.
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  pikarel
  Level 34  
  To pilot z możliwością programowania przez producenta do różnych urządzeń i jest bez typowego rezonatora, spotykanego w pilotach dedykowanych do konkretnego urządzenia.
 • #3
  rafael29
  Level 13  
  Ok, pilot nie jest całkowicie martwy ,nadaje komunikaty (sprawdzam to radioodbiornikiem AM) tylko że niewłaściwe.Telewizor nie reaguje . Pilot unieszkodliwiło małe dziecko .Jeżeli wciskało kilka przycisków na raz, mógł się
  zablokować. Po wciśnięciu przycisku TV działają tylko przyciski głośności ,przewijanie kanałów i mute , coś w rodzaju trybu hotelowego.Czy są możliwości odblokowania np :wpisanie jakiegoś kodu?
 • #4
  pikarel
  Level 34  
  Tryb Hotel Mode przymuje odbiornik, nie pilot, więc odblokuj TV.
 • #5
  maryann
  Level 37  
  Mam taki sam- czy ten pilot po włączeniu "TV" obsługuje [w miarę] każdy TV Samsunga? Bo wszystko wskazuje, że działa- a nie rusza telewizora...