Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Radio Android do BMW + głosniki

05 Nov 2019 07:59 297 1
  • Level 14  
    Witam
    Proszę o pomoc (najlepiej rybkę nie wędkę :D ) w doborze głośników do starej BM-ki 316 compact z 95 roku. Chciałem córce sprawić trochę radości i wymienić głośniki w jej samochodzie na nowe bo stare graja fatalnie i w ogóle maja uszkodzona gąbkę trzymająca membranę. W doborze samych wymiarów to nie ma większego problemu. Wiem, że z przodu maja być 130mm a tył to 100 mm. Problem się zaczyna co kupić żeby nie wydać majątku ale żeby w ogóle wymiana miała sens. Podpowiedźcie proszę jakie głośniki są wystarczające. Nie chodzi o audifilskie odsłuchy muzyki poważnej, ale też żeby nie okazało się, że po wymianie jest gorzej niż :D przed. Czy kwota 100zł za 2szt to mało/wystarczająco? Jakiej firmy szukać. Przepraszam za laickie pytania, ale kompletnie temat jest mi obcy. Oczywiście producenci i sprzedawcy opisują swój towar jako wysokiej jakości o fantastycznym brzmieniu, ale zdaję się na wasze doświadczenia.

Druga sprawa to radio. Czy zakup chińskiego radia z wysuwanym ekranem 7" to akceptowalny wybór? Inne radio się nie zmieści więc musi być ekran wysuwany. Pomyślałem, że taki bajer z kamerą cofania sprawi radość a wiecie jak jest, uśmiech córki, bezcenny.

Z góry dziękuję
  • Moderator of Car Radios
    Zły dział - przenoszę.