Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Win 10 się posypał..Zaczęło się od aplikacji Nvidia i problemu ze strerownikami

gt82 05 Nov 2019 14:38 234 8
SterControl
    gt82
    Level 10  
    Witam..Na początku zauważyłem że nvidia wyświetla komunikaty o nowych sterownikach ale przy próbie otwarcia wyglądało to tak :

Kiedy próbowałem odinstalować bądź zainstalować oba pakiety(apkę i sterowniki) wywalało komunikaty:

Kiedy próbowałem naprawić ten błąd korzystając z edytora rejestru,niestety nie odpala się:

Nie działa też menadżer urządzeń z poziomu "system". Kiedy wszedłem przez ustawienia zdalne-sprzęt,okazało się że przy grafice jest wykrzyknik..Odinstalowałem sterownik i zaktualizowałem ręcznie do najnowszego..W menadżerze jest już OK ale nic się nie zmieniło.Gry i niektóre alikacje nie włączają się z błędem jak edytor rejestru.Nawet aktualizacja ostatnia Net Framework "nieudana instalacja" a aktualizacja 1903 "błąd pobierania".próbowałem CCleanerem w rejestrze coś poprawić ale nic z tego nie wyszło.Da się to naprawić czy raczej system do postawienia na nowo
  • SterControl
    gt82
    Level 10  
    Jeżeli chodzi o grafikę to po odpaleniu z drugiego dysku systemu syna wszystko działa jak należy.nawet dziś aktualizacja sterowników poszła z automatu.Kiedy to nastąpiło nie grzebałem nic w sterownikach..

ASRock AB350 Pro 4 |
    AMD Ryzen 5 1600X
    MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB |
    Corsair 8GB 3000MHz Vengeance LPX Black CL15 (2x4GB) |
    Seagate Barracuda 500Gb |

podpowiedz jak z logiem bo treść za długa
  • SterControl
    User removed account
    Level 1  
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    gt82
    Level 10  
    1 znalazł 11 problemów
    2 nie mogę zainstalować
    3.FRST naprawił z powodzeniem
    4 avast się odinstalował ale ikona na pulpicie została
    5. BL brak żródła deinstalatora
    6. CC Ozi ph odinstalowany poprawnie
    7. Zamówiony SSD ADATA XPG SX8200 PRO 512GB PCIe x4 NVMe .Może być?

Dzięki za pomoc...
    User removed account
    Level 1  
    gt82
    Level 10  
    Tomequ123 wrote:
    gt82 wrote:
    . Zamówiony SSD ADATA XPG SX8200 PRO 512GB PCIe x4 NVMe .Może być?

Może być, choć wolę GAMMIX S11P PRO. Niższe temperatury.

Teraz to już za późno :)

pod koniec instalacji wyskakuje małe okienko"Wystąpił błąd".Ale to już nie istotne.Mam kieszeń i wraz z synem przekładamy swoje dyski..Może coś napsocił z ciekawości.odłączył przy ładowaniu systemu czy cokolwiek..

Tak wygląda scan jego dysku: