Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Logitech Harmony 665, problem z programowaniem.

05 Lis 2019 18:42 93 2
  • Poziom 2  
    Witam

Właśnie kupiłem pilot Logitech Harmony 665, męczę się już kilka dni z programowaniem i nie mogę sobie poradzić z jednym problemem, więc postanowiłem skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych.

Wprowadziłem do pilota wszystkie swoje urządzenia i osobno działają jak należy, działają też "Aktywności", TV + dekoder N-ki, TV + Qnap. Mam problem ze skonfigurowaniem go do zestawu Technicsa. Posiadam amplituner SA-GX 280, deck RS-AZ6 i CD SL-PG4. Utworzyłem działanie (aktywność) "słuchanie muzyki" i dodałem do niego wszystkie klocki Technicsa, musiałem wybrać urządzenie odtwarzające, więc wybrałem CD i teraz zaczynają się schody. Jak zmusić pilota aby przełączył się na Decka, włączają się wszystkie trzy, wyłączają też, ale żeby korzystać z magnetofonu muszę go wybrać w pilocie jako osobne urządzenie, a to skutkuje tym, że jak chcę zmienić głośność muszę przełączyć się na amplituner i później znów na deck jeśli chcę np przewinąć taśmę.

Może ktoś z Was miał taki problem, rozwiązał go i zechce się podzielić rozwiązaniem.

Pozdrawiam
    Kazik

Edit: Mam jeszcze kilka dni na oddanie, więc jeśli nie rozwiążę tego problemu to będę musiał go zwrócić.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Cześć

Używam pilota Logitech Harmony One od paru lat - podobna zasada działania.
    Aby uzyskać efekt jaki chcesz - musisz ustawić 3 osobne aktywności.
    1. Słuchanie radia (sam amplituner)
    2. Słuchanie płyt CD (ampli + CD)
    3. Słuchanie kaset (deck + ampli)

Mam tak zrobione u siebie i działa.
  • Poziom 2  
    kowaltom99 napisał:
    Cześć

Używam pilota Logitech Harmony One od paru lat - podobna zasada działania.
    Aby uzyskać efekt jaki chcesz - musisz ustawić 3 osobne aktywności.
    1. Słuchanie radia (sam amplituner)
    2. Słuchanie płyt CD (ampli + CD)
    3. Słuchanie kaset (deck + ampli)

Mam tak zrobione u siebie i działa.

Dzięki, to chyba najlepszy sposób, przełączanie działa bardzo szybko, dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
    Kazik