Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zalukaj.com - co się dzieje?

ziarnozniszczenia 14 Lis 2019 17:05 44175 54
    CMS
    Administator HydePark
    To bardzo ciekawe. W domu nigdy nie wpisuje adresu zalukaj.pl, ani nie wpisuję zalukaj w googla. Po prostu otwieram nową kartę firefoxa i kartę i zalukaj mam w "proponowanych kafelkach". Wczoraj wieczorem oglądaliśmy film. Teraz jestem w pracy i faktycznie jest tak jak mówisz, wpisanie adresu zalukaj.pl w paku adresu zwraca wynik o braku strony, a wpisanie w wyszukiwarkę nie znajduje .pl, lecz .com i .cc.
    Wszedłem na .com i zalogowałem się danymi z .pl - działa. Jak wrócę do domu, to obadam jeszcze .pl

Dodano po 7 [godziny] 43 [minuty]:

Hmmm...
    Właśnie zauważyłem, że obecnie ten "kafelek" kieruje mnie do zalukaj.com. Niemniej jednak serwis działa.
    kriss1974
    Poziom 11  
    CMS napisał:
    Niemniej jednak serwis działa.

Pragnę zauważyć że tematem posta nie jest problem działania serwisu "zalukaj.com" tylko brak możliwości wymiany punktów na konto vip albo obejrzenie czegokolwiek na darmowym koncie.
    CMS
    Administator HydePark
    Tego nie wiem bo od lat mam VIP'a, cena jest tak śmieszna w porównaniu z innymi serwisami, że nie ma sensu się męczyć z darmowym kontem.
    kriss1974
    Poziom 11  
    TheBill napisał:
    Screen potwierdzający działanie serwisu.

Ale nikt nie mówił że serwis nie działa.
    h-er
    Poziom 1  
    hej ludzie... te zalukaj cc to jakaś kpina .. żeby coś obejrzeć wyślij smsa... wysłałem ... 15 zeta poszło... przekierowało mnie dalej i znów wyślij smsa ...wysłałem...9 zeta poszło... WKURZONY ŻE HEJ. no i przekierowało mnie to na cinemaplanet...chce tu coś obejrzeć a tu dokonaj przelewu 22 zeta ...dałem sobie spokój...co za złodzieje..
    TheBill
    Poziom 24  
    h-er napisał:
    hej ludzie... te zalukaj cc to jakaś kpina .. żeby coś obejrzeć wyślij smsa... wysłałem ... 15 zeta poszło... przekierowało mnie dalej i znów wyślij smsa ...wysłałem...9 zeta poszło... WKURZONY ŻE HEJ. no i przekierowało mnie to na cinemaplanet...chce tu coś obejrzeć a tu dokonaj przelewu 22 zeta ...dałem sobie spokój...co za złodzieje..

Zawsze można zacząć oglądać legalnie TV .... wtedy "nie będzie" problemu
    ociz
    Moderator Samochody
    W TV to jest tylko patologia i reklamy.
    kriss1974
    Poziom 11  
    TheBill napisał:

A Ty jak oglądasz legalnie Polskie TV w Anglii ?
    TheBill
    Poziom 24  
    kriss1974 napisał:
    TheBill napisał:

A Ty jak oglądasz legalnie Polskie TV w Anglii ?

Nie oglądam ;)
    Tak na serio to chodzi mi o to że jak ktoś nie potrafi czegoś zrobić to niech się za to nie bierze.
    kriss1974
    Poziom 11  
    TheBill napisał:
    Tak na serio to chodzi mi o to że jak ktoś nie potrafi czegoś zrobić to niech się za to nie bierze.

A znasz jakiś serwis który potrafi to zrobić jak należy żeby móc normalnie oglądać ?
    Twoim zdaniem niema z tej sytuacji wyjścia i nikt nie powinien się za to brać ?
    Bo jeżeli nie znasz serwisu który potrafi to zrobić jak należny to skąd wiesz że taki istnieje a osoba która próbuje oglądać TV nie potrafi go znaleźć i musi kombinować ?
    TheBill
    Poziom 24  
    kriss1974 napisał:

A znasz jakiś serwis który potrafi to zrobić jak należy żeby móc normalnie oglądać ?

Oczywiście .... przeczytaj moje poprzednie posty

kriss1974 napisał:

Twoim zdaniem niema z tej sytuacji wyjścia i nikt nie powinien się za to brać ?

Moim zdaniem niech każdy "robi" to na czym się zna.

kriss1974 napisał:

Bo jeżeli nie znasz serwisu który potrafi to zrobić jak należny to skąd wiesz że taki istnieje a osoba która próbuje oglądać TV nie potrafi go znaleźć i musi kombinować ?

Wiem że istnieje bo sam korzystam.
    kriss1974
    Poziom 11  
    TheBill napisał:
    Moim zdaniem niech każdy "robi" to na czym się zna.

Tutaj rozmowa od razu zeszła na inny temat bo kolega spytał jasno czy ktoś wie dlaczego serwis "zalukaj"  działa tylko na koncie VIP i dostał odpowiedz że za free to nawet w mordę nie można dzisiaj dostać, że przecież serwis działa (tylko nikt nie mówił że serwis nie działa). Potem kolega poinformował że utopił dwie wpłaty na serwis "zalukaj.cc" który był mu tutaj proponowany to dostał odpowiedz żeby zaczął oglądać legalnie TV (tylko co ma wspólnego legalne TV do streamowanych filmów).  Naprawdę Ci się wydaje że wszystkich wydymałeś tylko dlatego bo wykupiłeś sobie konto VIP do strony "zalukaj.com" ? 
    Ja też nieraz tam wykupuje konto ViP ale tylko nieraz bo na co dzień wolę sobie ściągnąć coś w dobrej jakości z torrentów albo z kontem ViP na CDA wesprzeć producentów wiec "zalukaj" musi trochę popracować nad jakością zanim będę im regularnie płacił. 
    To że strona ma możliwość wykupienia konta VIP ale w godzinach dziennych gdzie nie ma wielu oglądających jest darmowa świadczy o tym że może się jakiś czas jeszcze utrzymać w sieci, problem zaczyna się w tedy jak admini strony zaczynają być za bardzo pazerni na kasę a nic nie dają od siebie to wtedy od razu wiadomo że niedługo policja dobierze im się do tyłków. Żeby chociaż jeszcze za konto ViP dawali dobrą jakość oglądania  to na dokładkę jak kolega "CMS" napisał wiele materiałów jest kręconych kamerą w kinie więc o taką jakość Ci chodziło że nawet za darmo nie można dostać w mordę ? Wiele serwisów już za swoja pazerność upadło ale są takie jak np. Chomikuj.pl gdzie dostajesz transfer za punkty albo  możesz sobie go dokupić bo jak by ustawili ViP tylko za gotówkę to też już by ich nie było. 
    Wiec na drugi raz jak zaczniesz cwaniakować to najpierw się zastanów czy masz czym  i  w pierwszej kolejności przeczytaj o co chodzi autorowi tematu żeby z niego co chwilę nie schodzić. A tekstu "niech każdy robi to na czym się zna" nawet nie będę omawiał bo to już jest kompletna żenada żeby komuś dać namiary na fejkowy serwis do wyłudzania pieniędzy a potem skwitować go takim tekstem.
    Ten temat który kolega tu założył o "zalukaj" tylko z ViP miał bardziej pobudzić do dyskusji czy ten serwis idzie w dobrą stronę a nie cwaniakowaniem kontem ViP.
    Maggie001
    Poziom 1  
    Zalukaj cc to jakaś ściema . Te same komentarze pod każdym filmem. No i ten komentarz na samej górze żeby się nie bać wysyłać SMS bo to tylko weryfikacja. A chłopak wcześniej pisał że wysłał dwa razy wcięło mu kasę i ktoś skomentował żeby Tv oglądal. Więc uważajcie.

Dodano po 5 [minuty]:

Dodam jeszcze że na takich stronach dyskusyjnych siedzą te złodzieje żeby kontrolować przepływ informacji i zagłuszyć ewentualne zarzuty wobec ich samych. Dziękuję za uwagę.
    nicunia
    Poziom 1  
    Witam. Jak korzystam z zalukaj.com od jakiegos juz czasu i dotychczas bylam zadowolona. Posiadam aktywne konto vip. Jednak od paru dni nie moge sie po prostu zalogowac. Dotychczas po wpisaniu loginu i hasla przekierowalo mnie na okienko z przepisaniem paru znakow i bylo ok. Teraz zupelnie nic, nawet nie ma informacji, ze np wpisalam zle haslo czy login. Nie zmienilam danych dostepowych. Jedynie co zrobilam to skasowalam historie w swoim komputerze. Ktos z Was ma podobne problemy?
    adanior
    Poziom 1  
    Mam to samo z kontem VIP. Po wylogowaniu nie da się zalogować ponownie.
    Majkelinirte
    Poziom 1  
    Też mam ważne konto Vip wykupone przez bitcoin do 30.12 a od dzisiaj zalogować się nie mogę...znajomy również...
    miroslaw wielki
    Poziom 21  
    Próbowałem dziś i nie loguje przez telefon. Może na kompie da radę.
    Kakusia2424
    Poziom 1  
    Ja też mam problem kontem Zalukaj. Wykupiłam wczoraj konto VIP bo poprzednie się skończyło i automatycznie nie mogę się zalogować do serwisu z żadnego urządzenia. Tylko na jednym telefonie mam dalej zalogowaną stronę i tam mi pokazuje że VIP jest aktywny. Napisałam wiadomość do serwisu przez formularz kontaktowy ale odpowiedzi brak. Czy ktoś miał taką sytuację i udało się wreszcie zalogować?

Dodano po 49 [minuty]:

Teraz już nawet w telefonie mnie wylogowało...
    CMS
    Administator HydePark
    Aż się wystraszyłem tego co piszecie, a przecież wczoraj oglądałem film. Wszedłemna szybko z telefonu i

Zbirek88
    Poziom 1  
    Również został wykupiony vip i od kilku dni wejsc nie moge. Ze wszystkiego mnie wylogowalo i nic, kompletnie nic...
    kriss1974
    Poziom 11  
    Zbirek88 napisał:
    Również został wykupiony vip i od kilku dni wejsc nie moge. Ze wszystkiego mnie wylogowalo i nic, kompletnie nic...

Ja mam darmowe konto i się przed chwilą zalogowałem.
    Może spróbuj zmienić hasło.
    yesika
    Poziom 1  
    Tak dobre pytanie Zalukaj .com - co sie dzieje ! Od kilku dni nie mozna sie zalogowac ciagle wyskakuje mi ze nazwa uzytkownika lub haslo sa zle , mam wykupiony VIP a i tak nie moge wejsc do Zalukaj . Moze ktos cos wie to prosze o odp , dzieki
    CMS
    Administator HydePark
    Nie wiem o co chodzi w tym temacie. Mamy dwa "ugrupowania", jedno, które twierdzi, że serwis nie działa, ale nie widzę żadnych dowodów. Oraz drugie, które z serwisu korzysta i przedstawia screeny, które to udowadniają.
    Zauważyłem natomiast, że Ci którym "nie działa" założyli konto na naszym szlachetnym portalu, tylko po to, żeby się pożalić, że nie działa.

Czyżby ten temat był wylęgarnią troli? A tak niewinnie się zaczynał.
    ZAMYKAM.