Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPhone 6 16gb space grey uszkodzona taśma od mikrofonu ?

06 Lis 2019 18:57 147 2
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z iPhone 6 nie działa mikrofon podczas rozmowy nawet na głośnomówiącym Muzyka normalnie leci z YouTube podłączam słuchawki tez cisza , ani w przodzie ani w tyle aparatu jak coś nagrywam tez cisza. Jak kogoś słyszę to tylko jak włączę głośnomówiący Ładowanie działa normalnie. Tel kupiła dziewczyna i spadł jej na ziemie po 1 dniu żadko ale czasem działał chwile mikrofon. Czy ten wideo jak coś sie nagrywało .sluchawki działają po sprawdzałem na 2 iphone nawet wzięłem te nowsze co wsadza się w gniazdo ładowania ostatnio grały chwile a teraz cisza. Kupiłem cały tel po zalaniu ale wymieniłem
    Baterie i swoją płytę główna ale dalej cisza wszystko inne działa bez zarzutu proszę o porady bo nwm czy uszkodzona tylko taśma mikrofonu czy tez gorszy scenariusz płyta główna Dodam ze raz na kilka dni traci zasięg i trzeba pod iTunes podłączyć proszę o porady
  • Poziom 15  
    Płyta nie była zalana jak rozumiem? Proszę przeczyścić konektory na taśmach, bo jak była reszta zalana to też mogła się uszkodzić/zaśniedzieć.
  • Poziom 2  
    Witam ,tel upadł a dzień wcześniej kupiła go dziewczyna ale działało wszystko i raz na jakiś czas to działało ten mikrofon i kupiłem cały tel po zalaniu i przełożyłem płytę główna bo w lepszym stanie korpus jest ale dalej mikrofon nie działa ale zamówiłem ta taśmę i zobaczę za kilka dni