Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Problem z podłączeniem głośników Pioneer

06 Lis 2019 20:21 120 7
  • Poziom 31  
    Mikolayek008 napisał:
    Witam,
    Zakupiłem te oto głośniki (zdjęcie) każdy jeden z nich ma po 120W. Typ wieży i jej gniazda podaje (zdjęcie). Proszę o schemat jak te głośniki prawidłowo podłączyć.
    Największy głośnik-Center
    Pozostałe mniejsze Lewy i Prawy-Surround
    Z góry dziękuje
    Pozdrawiam

Moze jest po angielsku ale po obrazkach pewnie tez dojdziesz.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic293610.html
  • Poziom 3  
    Ciężko mi dojść do tych opcji pewnie dlatego że nie mam pilota, dałoby radę opisać jakoś w skrócie?

Dodano po 4 [minuty]:

zworys napisał:
    Ten w środku to centralny czy subwoofer?

Centralny

Dodano po 2 [minuty]:

Na tych mniejszych jest napisane Surround mimo tego podłączyć pod Front?
  • Poziom 38  
    Surround miałby sens gdybyś miał komplet. Możesz spróbować podłączyć je pod Surround ale wtedy wg zasad powinny stać z tyłu . Czy to da pożądany efekt nie wiem. To że mają napisane Surround nie znaczy że nie mogą pracować jako "frontowe", będziesz miał wtedy "zwykłe" stereo. W niektórych zestawach nie ma rozróżnienia głośników przednich i tylnych ( oprócz oczywiście centralnego) .
  • Poziom 3  
    zworys napisał:
    Surround miałby sens gdybyś miał komplet. Możesz spróbować podłączyć je pod Surround ale wtedy wg zasad powinny stać z tyłu . Czy to da pożądany efekt nie wiem. To że mają napisane Surround nie znaczy że nie mogą pracować jako "frontowe", będziesz miał wtedy "zwykłe" stereo. W niektórych zestawach nie ma rozróżnienia głośników przednich i tylnych ( oprócz oczywiście centralnego) .

Podłączyłem i nadal nic grają 2 inne głośniki prócz tych 3 bo jeszcze mam 2 procz tych 3 co na zdjeciu
  • Poziom 3  
    Odpowiednie ustawienia w wieży