Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez Plus ''2000 GSI immo -

07 Lis 2019 00:35 279 12
  • Poziom 12  
    Kupiłem Poloneza Plusa niestety z jednym kluczykiem - brak czerwonego, ot zaginął przez 20 lat.
    Chciałem dorobić ale auto ma immo, brak czerwonego generuje problem W dodaniu nowego. Alternatywa to emulator za 185zl co daje ponad 10% wartości auta :-)
    Czy jest jakiś rozsądny finansowo sposób na immo-off? Szykujemy auto na Zlombol i nie chcielibyśmy być unieruchomi w np Kazachstanie przez problem z immo.
  • PCBway
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Wyciąg pestke od immo z klucza i wklej do petli. Wtedy każdy dociety kluczyk będzie gadał.
  • Poziom 12  
    Tak, jest to jedna z opcji. Ale chyba jednak wolałbym immo off.
  • PCBway
  • Poziom 19  
    To opublikuj wsad.
  • Poziom 12  
    Najchętniej wysłałbym do kogoś sterownik na immo-off. Jedyny programator który mam to ttl 3.3v pod esp8266 :-)
  • Poziom 16  
    Witam chyba będzie ciężko zrobić immo off przerabiałem temat (nie wiem jak sprawa wygląda z emulatorem )
  • Poziom 19  
    silnik i sterownik ma z opla?
  • Poziom 12  
    Raczej nie. Kiedyś miałem Abimexa GLI to w nim można było wpiąć komp z Kadeta :-)
  • Poziom 25  
    A do tego nie kupi sterownika bez immo za parę groszy? Czy wszystkie miały immobilizer?
  • Moderator Samochody
    lukasz12345678910 napisał:
    A do tego nie kupi sterownika bez immo za parę groszy? Czy wszystkie miały immobilizer?
    Wszystkie.
    kowalma napisał:
    Raczej nie.
    A z czego? Z Lamborghini? Delco electronics, to samo co opel. Pokaż ten ster. Wtyczki biała i czerwona, czy obie czarne?