Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B6 2.5 TDI 2002r Multitronic

07 Lis 2019 04:05 102 4
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6 2.5 TDI 2002R. Problem polega w tym że jadąc zatrzymałem się w sklepie, nie gasiłem silnika. Za moment wsiadłem do auta wrzuciłem D ruszyłem ale włączyłem na manualna zmianę biegów była 1 i dodałem gazu prawie do końca, obroty rosły auto się rozpędzało i nagle tak jak by w manuAlu wyskoczył bieg obroty skoczył od razu do końca i czuć było ze skrzynią nie ciągnie. Popusciłem gaz obroty spadły i i czuć było załączenie się biegu i auto jechało. Ale dają więcej gazu od tamtej pory jest tak cały czas. Tylko gdy auto jest ciepłe jak jest zimne wszystko jest okej. Ostania nie można było wrzucić żadnego biegu nie pokazywało na liczniku żaden biegu tak jak by nie widziało skrzyni później zaświeciły się wszystkie giegi na czerwono.na następny dzień wsiadłem do auta odpaliłem wrzuciłem bieg D auto nie chciało ruszyć na R to samo ale po chwiki ruszyło. Gdy to wszystko sie działo to na fisie wyświetlał się wykrzyknik abs i ESP . Na komputerze pokazało błąd 18149. -ADAPTACJA CIŚNIENIA SPRZĘGŁA. OSIĄGNIĘTA GRANICA ZAKRESU ADAPTACJI.
    -NIECIĄGŁY.
    Proszę o pomoc
    Będę bardzo wdzięczny
    Audi A4 B6 2.5 TDI 2002r Multitronic Audi A4 B6 2.5 TDI 2002r Multitronic
  • Poziom 19  
    Moze czas na wymiane oleju i filtrów a potem adaptację zrobić.
  • Poziom 19  
    Od tego sie zaczyna.