Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Laptop HP elitebook podłączenie TV

07 Lis 2019 10:37 123 11
  • Poziom 4  
    Witam zwracam się z zapytaniem kupiłem kabel VGA HDMI podłączam go telewizor nie wyświetla obrazu choć na laptopie zmieniam opcje obrazu za pomocą fn+F4 nic to nie daje
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Proszę pokazać ten przewód VGA-HDMI (lub miejsce zakupu) i podać dokładnie model laptopa.
  • Poziom 38  
    Witam,
    - czy TV ustawiony jest na to zlacze ? przy braku podlaczenia komputera powinien wskazywac cos w stylu "brak sygnalu"
    - ktora koncowka gdzi ejesy podlaczona? TV HDMI a komputer VGA czy odwrotnie?
    - konwerter w ktora strone ?
    Pozdrawiam
  • Poziom 4  
    W opcjach pisze że wyjście TV niedostępne, zamówiłem konwerter i teraz mam pytanie czy to coś pomoże proszę o pomoc
  • Poziom 38  
    Witam,
    nie odpowiedziales na pytania wiec jak ci mozna pomoc?
    1) kabel VGA->HDMI to juz jest konwerter, nie da sie wrpost podlaczyc VGA do HDMI inne sygnaly zadnej zgodnosci, VGA to glownie sygnaly analogowe a HDMI tylko cyfrowe.
    2) "W opcjach pisze że wyjście TV niedostępne" - w jakich opcjach ? czego ? i kto pisze?
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Polon_us napisał:
    podać dokładnie model laptopa.
  • Poziom 4  
    Elitebook 8440p
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Wg specyfikacji tego laptopa ma on wyjście graficzne DisplayPort - zaraz obok gniazda VGA.
    Niech kolega zaopatrzy się w przejściówkę DipslayPort -> HDMI i powinno być OK.
  • Poziom 4  
    Dzięki za pomoc, pozdrawiam
  • Poziom 4  
    Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

Pomógł mi użytkownik Polo_us