Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics SA-AX540 - dedykowane wyjście na subwoofer

07 Lis 2019 11:05 81 4
  • Poziom 2  
    Czy wyjście na subwoofer w amplitunerze Technics jak w tytule jest cały czas aktywne? Czy po uruchomieniu sprzętu jest na nim sygnał low? Chce zakupić suba, który ma takie wejście. W instrukcji nie ma o tym słowa. Na forum brak takiego tematu. Pytanie w zasadzie do użytkownika takiego Technicsa. Proszę o odpowiedź.
  • Poziom 29  
    To wyjście to odpowiednio zmiksowany i zsumowany sygnał audio.
    Tam nie ma sygnałów cyfrowych.
  • Poziom 2  
    precyzuje. Chodzi o to czy pod to wyjście można podpiąć do subofera w wejście in? Subofer oczywiście aktywny. Wiem, że w niektórych amplitunerach to wyjście trzeba aktywować, np z pilota. To wyjście z amplitunera powinno dawać sygnał o niskich częstotliwości, 20-200 Hz.

Dodano po 6 [minuty]:

To pytania do użytkownika takiego amplitunera, który użytkuje w swoim zestawie sub aktywny. Na amplitunerze to wyjście opisane jest "subwoofer out". Na subie wejście opisane jest "line in". Pytanie, czy na tym wyjściu jest zawasze po włączeniu amplitunera sygnał, czy w tym modelu trzeba to gdzieś włączyć?
  • Poziom 29  
    Ten sygnał jest ciągle.
  • Poziom 2  
    Czytam na forum i widzę, że w niektórych amplitunerach to wyjście trzeba włączyć z pilota, np. sub of/on. A ja niestety nie mam pilota, amba :( Moje obawy są takie, że kupię tego suba o będzie klapa.