Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW T4 skrzynia nie chce podejść pod silnik z passata b5 1.9 AHU

07 Lis 2019 14:25 78 2
  • Poziom 1  
    Witam
    Jest problem, w vw t4 był osadzony silnik 1.9ahu z golfa 3 który po czasie uległ uszkodzeniu. Postanowiłem kupić używany silnik i sprzedający zapewniał mnie że silnik z passata b5 1.9 AHU podejdzie normalnie pod skrzynię. Wszystko ładnie otwory skrzyni ładnie pokrywają się z otworami w skrzyni biegów. Problem polega na tym że mocowanie tej łapy od skrzyni biegów do silnika na półośce nie pasuje. Silniki minimalnie się różnią bo np obudowa korpusu pompy wody i korpus na osadzenie altetnatora też nie pasuje na otwory. Po za tym wszystko inne gra. Pytanie czy jest możliwość przerobienia tej łapy i czy wszystko zagra tak jak powinno?
    Proszę o pomoc
  • Poziom 38  
    Chilibart napisał:
    Pytanie czy jest możliwość przerobienia tej łapy i czy wszystko zagra tak jak powinno?

Właśnie takich pytań nie rozumię!!!
    To Ty masz wszystko przed sobą i to Ty to widzisz. Myślisz że ktoś robił takie kombinacje jak Ty i pewnie jeszcze robił pełną dokumentację fotograficzną jak taką łapę przerabiał. Jak nie masz o tym pojęcia to po co bierzesz się za takie rzeczy, a skoro sprzedawca Cię zapewnił to teraz pytanie kieruj do Niego.
  • Poziom 1  
    Problem rozwiązany, zamykam temat.

Dodano po 12 [minuty]:

A co do mojego pytania to masz rację, trochę ciężko zrozumieć o co mi chodziło. Następnym razem pytanie będzie oczywiste i zrozumiałe. Jak będzie potrzeba to dodam załącznik. A co do mojego pytania to problem już rozwiązany:) silnik siedzi i pięknie pracuje. Mocowanie zostało lekko przerobione i gra. Dokładnie chodziło mi o to: