Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 2.0 hdi 2003r 90km-Oświetlenie wnętrza nie gaśnie po zamknięciu auta

07 Lis 2019 14:53 111 2
  • Poziom 2  
    witam, zakupiłem peugeota 307 2.0 hdi 90 koni z roku 2003. Po zakupie zdjąłem klosze od oświetlenia i okazało się, że nie ma wewnątrz żarówek, wiec zakupiłem i zamontowałem. gdy auto jest otwarte wszystko działa prawidłowo, po otworzeniu drzwi wnętrze się świeci, i gaśnie po około 15 sekund po zamknięciu drzwi. Problem zaczyna się gdy za pomocą pilota zamykam auto, w tym momencie wnętrze się rozświetla, i już nie gaśnie :/ , pali się tak długo na ile wytrzyma akumulator. dzieje się tak tylko wtedy, gdy zamykam auto pilotem.
  • Poziom 2  
    niestety ten temat dużo różni się od mojego, wiem, że gdy przytrzymam włącznik światła 3 sekundy to przełącza się tryb na automatyczne zapalanie jak i gaszenie światła i na odwrót, lecz u mnie problem polega na tym, że gdy np, chce iść do skepu, więc zamykam auto i w tym czasie oświetlenie wewnątrz się zapala i świeci tak cały czas. Gdybym nie zamykał auta wcale, i by było 24/h otwarte to nie ma problemu wszystko działa jak należy, światło wewnątrz budzi się po otwarciu drzwi tak jak to być powinno, natomiast piszę po raz kolejny to samo, gdy zamykam auto pilotem, oświetlenie wewnątrz się budzi i już nie gaśnie.