Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother MFC-J430 - Paper jam

07 Lis 2019 15:50 150 5
  • Poziom 3  
    cześć
    mój popychacz przychodzi brat MFC-J430 Zacięcie papieru komunikat o błędzie, ale nie mogę znaleźć papieru, czego jeszcze muszę szukać?
    dziękuję
  • Poziom 20  
    Otwórz tylną pokrywę i na samym środku zobaczysz taki wystający element od czujnika. Powinien on być pionowo, po popchnięciu i puszczeniu powinien wracać do swojej pozycji. Czy tak się dzieje? Jeżeli jest wg Ciebie ok, daj znać czy wg Ciebie po wyłączeniu i włączeniu drukarka zachowuje się normalnie, czy ma jakieś inne niezidentyfikowane, niepokojące zachowanie. Trzaski, stuki itp? Po podniesieniu pokrywy i wciśnięciu przycisku stop/zakończ głowica wyjeżdża na środek?
  • Poziom 3  
    MaRciNoOs napisał:
    Otwórz tylną pokrywę i na samym środku zobaczysz taki wystający element od czujnika. Powinien on być pionowo, po popchnięciu i puszczeniu powinien wracać do swojej pozycji. Czy tak się dzieje? Jeżeli jest wg Ciebie ok, daj znać czy wg Ciebie po wyłączeniu i włączeniu drukarka zachowuje się normalnie, czy ma jakieś inne niezidentyfikowane, niepokojące zachowanie. Trzaski, stuki itp? Po podniesieniu pokrywy i wciśnięciu przycisku stop/zakończ głowica wyjeżdża na środek?

Kiedy próbuję wyłączyć uchwyt, pojawia się komunikat
    (Zlew później)

Tak, nie mogę, nie mogę znaleźć ani kartki papieru
    Otwórz tylną pokrywę, a na środku zobaczysz taki wystający element z czujnika. Powinien stać w pozycji pionowej, po popchnięciu i zwolnieniu powinien powrócić do swojej pozycji.

Tak, działa normalnie

Czy to się dzieje? Jeśli wszystko jest w porządku, daj mi znać, czy drukarka zachowuje się normalnie po wyłączeniu lub włączeniu, czy też ma inne niezidentyfikowane, zakłócające zachowanie. Pęknięcia, guzy itp.? Czy głowa podnosi się na środek po podniesieniu pokrywy i naciśnięciu klawisza stop / end?
  • Poziom 20  
    Czy Ty piszesz przez jakiś translator? Ciężko zrozumieć.

Nie bez przyczyny zapytałem o to czy po podniesieniu klapy skanera i wciśnięciu przez 10 sek. czerwonego stop/zakończ głowica wyjeżdża na środek. Jak już wyjedzie na środek musisz zlokalizować przezroczyste dwa paski, które od prawej do lewej przechodzą wzdłuż drukarki, przez środek głowicy. Weź ręcznik papierowy i płyn do szyb/rozwodniony płyn do mycia naczyń.. Przetrzyj zwilzonym ręcznikiem papierowym te paski. Nie trzyj mocno żeby nie uszkodzić i nie zetrzeć znaków enkodera.