Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Pikseloza w telewizorze Samsung 30".

07 Lis 2019 18:34 153 6
  • Poziom 4  
    Co jest przyczyną pikselozy w telewizorze?
    Telewizor Samsung rok produkcji 2010 30" podłączony jest do telewizji kablowej.
  • Poziom 39  
    To znany efekt defektozy...
  • Poziom 4  
    Dziękuję za odpowiedź.
    Telewizor ten przekazaliśmy starszym osobom, oni mieli telewizor kineskopowy. U nas w domu odbierał bardzo dobrze. Byłem zdziwiony, że tak źle odbiera. Początkowo myślałem, że popsuł się w czasie przewozu (90 km). Prawdopodobnie pomyśleli, że dostali grata. Przyzwyczaili się do tych pilkieli, gdyż po jakimś czasie odbiór poprawia się, ale na niektórych kanałach nadal pojawiają się. Chciałem, żeby zgłosili ten problem do tv. kablowej. To starsi ludzie i nie chcą wpuszczać obcych ludzi. Na pewno problem nie jest w telewizorze, a w słabym sygnale będącym w gniazdku tv kablowej. Czym sprawdzić go. Będę u nich za miesiąc.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Witaj. Podejrzewam, że w domu u siebie tego nie robiłeś, ale w TV jest możliwość sprawdzenia siły i jakości sygnału z pozycji TV. Jest to w MENU. O ile byś to zrobił u siebie a potem u tych ludzi, do których TV został przekazany, porównanie tych parametrów w tych dwóch lokalizacjach, mogło by Tobie dać odpowiedź, na Twoje pytanie. Odnośnie nie wpuszczania obcych do domu, jeżeli będziesz tam za miesiąc, może na ten czas ściągnąć fachowców z kablówki i niech sprawdzą, co jest przyczyną zakłóceń. Pozdrawiam.