Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop do gier do 3600 zł

Baks4231 07 Nov 2019 20:17 321 5
    Baks4231
    Level 2  
    Witam poszukuję laptopa do gier do 3600 zł. Laptop ma być słabszą alternatywą dla mojego komputera którego używam do bardziej wymagających tytułów, zależy mi aby poszedł na nim rainbow six siege, league of legends, ale jeśli to możliwe nowe tytuły w średniej jakości. To będzie mój pierwszy laptop dlatego nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę, zastanawiałem się nad lenovo ideapad l340 z i7 9750h oraz gtx 1650 tylko martwi mnie brak miejsca na dysk hdd oraz maksymalna obsługiwana pamięć ram 16 gb. Myślicie że warto?
    piotr-2006
    Level 11  
    Myślę, że warto, w obu przypadkach. Z tym, że niejeden już tu napisał, że generalnie laptopy nie nadają sie do gier. To nie ta bajka.
    Baks4231
    Level 2  
    Wielokrotnie to słyszałem i zdaję Sobie z tego sprawę lecz potrzebuje takiego nośnika nawet jeżeli miałby on służyć również do księgowości, a w wolnym czasie zabić nude gdy jestem poza domem. Mam jeszcze pytanie odnośnie laptopa MSI GL65 9SC-013XPL 120 hz i5-9300h i również gtx 1650 jak myślicie czy ten będzie lepszy od tego lenovo? Słyszałem że w tym lenovo jest jeden slot na RAM co zmniejsza wydajność
    piotr-2006
    Level 11  
    Ja bym celował mimo wszystko w tego Lenovo.
    Stever2
    Level 29  
    To jest temat z początku listopada.
    Jericho24
    Level 20  
    Baks4231 wrote:
    Witam poszukuję laptopa do gier do 3600 zł. Laptop ma być słabszą alternatywą dla mojego komputera którego używam do bardziej wymagających tytułów, zależy mi aby poszedł na nim rainbow six siege, league of legends, ale jeśli to możliwe nowe tytuły w średniej jakości. To będzie mój pierwszy laptop dlatego nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę, zastanawiałem się nad lenovo ideapad l340 z i7 9750h oraz gtx 1650 tylko martwi mnie brak miejsca na dysk hdd oraz maksymalna obsługiwana pamięć ram 16 gb. Myślicie że warto?
    Czy już coś zakupiłeś?

Po obejrzeniu testów na y2be dochodzę do wniosku, że dopłata powyżej 8GB RAM w przypadku dysku SSD i gier nie ma żadnego sensu. Nic się nie zyskuje na szybkości wczytywania gier ani ilości FPS.