Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop do gier do 3600 zł

07 Lis 2019 20:17 102 2
  • Poziom 2  
    Witam poszukuję laptopa do gier do 3600 zł. Laptop ma być słabszą alternatywą dla mojego komputera którego używam do bardziej wymagających tytułów, zależy mi aby poszedł na nim rainbow six siege, league of legends, ale jeśli to możliwe nowe tytuły w średniej jakości. To będzie mój pierwszy laptop dlatego nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę, zastanawiałem się nad lenovo ideapad l340 z i7 9750h oraz gtx 1650 tylko martwi mnie brak miejsca na dysk hdd oraz maksymalna obsługiwana pamięć ram 16 gb. Myślicie że warto?
  • Poziom 9  
    Myślę, że warto, w obu przypadkach. Z tym, że niejeden już tu napisał, że generalnie laptopy nie nadają sie do gier. To nie ta bajka.
  • Poziom 2  
    Wielokrotnie to słyszałem i zdaję Sobie z tego sprawę lecz potrzebuje takiego nośnika nawet jeżeli miałby on służyć również do księgowości, a w wolnym czasie zabić nude gdy jestem poza domem. Mam jeszcze pytanie odnośnie laptopa MSI GL65 9SC-013XPL 120 hz i5-9300h i również gtx 1650 jak myślicie czy ten będzie lepszy od tego lenovo? Słyszałem że w tym lenovo jest jeden slot na RAM co zmniejsza wydajność