Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dodanie kamer DAHUA do aplikacji Satel Integra

07 Lis 2019 20:39 207 11
  • Poziom 7  
    Witam serdecznie. Czy może ktoś podpowiedzieć mi jak krok po kroku dodać kamery DAHUA do aplikacji satela ?
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Co dokładnie nie działa? Link RTSP sprawdzony w VLC? No i o jaką aplikację chodzi - INTEGRA Control?

Dodano po 11 [minuty]:

Krok po kroku:
    - upewnić się, że kamera/rejestrator generuje strumień RTSP, można to zrobić w programie VLC
    - linki RTSP wprowadzić do aplikacji (jeżeli mówimy o Integra Control)
    - oprócz linków rtsp, adres IP kamer/rejestratora, podać nazwę użytkownika oraz hasło
  • Poziom 7  
    Mam wpisaną nazwę, adres, uzytkownika i hasło ale nie ogarniam co wpisać w strumień główny i pomocniczy

• Poziom 43  
    Strumień RTSP z kamery jak napisał @dariusz.bembenek .
    Ok. Wpisanie w google frazy: "dahua rtsp link" bardzo ułatwi sprawę. Na pierwszej stronie dostępne są przykładowe linki.
    Należy pamiętać, że my musimy podać link, który już nie zawiera adresu IP (bo podajemy go osobno).

Czyli, zgodnie ze stroną, którą google wyrzuca jako pierwszą, link może wyglądać następująco:
    /cam/realmonitor?channel=1&subtype=1

Co do powyższych parametrów (kanał i subtype), proponuję zgłębić to samodzielnie. Będzie większa frajda.
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    wrdk napisał:
    Jednak nie działa

Łączysz się bezpośrednio z Integrą czy poprzez serwery Satela?
    Poprzez serwery nie zadziała.
  • Poziom 7  
    Tak i tak próbowałem.Fakt po wifi to nawet nie próbuje szukać od razu przy teście wywala przekreślona kamerkę
    Jak dokładnie ten link wprowadzasz? Podany wyżej link (zawierający adres, login i hasło) nie jest poprawny dla apki. W apce należy podać człon linku, który zaczyna się od "/cam".

Powtórzę pytanie: czy link w VLC działa?
  • Poziom 12  
    Walczę z tym samym, ale od hika, co ciekawe kiedyś klientowi to uruchomiłem... - analogowy rejestrator, załóżmy, pierwszy kanał:
    rtsp://admin:examplepass123!@192.168.1.100:554/Streaming/Channels/101/ - to jest kompletny link, działa pod vlc,
    To jest część : rtsp://192.168.1.100:554/Streaming/Channels/101/
    która powinna teoretycznie ruszyć w apce po podaniu danych w innych polach typu login i hasło itp.

Niestety nie śmiga. W satelu twierdzą, że w polu strumienia powinno być na końcu .stream
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Nie wiem czy pomogę, ustawienia mnie w apce: adres IP rejestratora 192.168.xx.xxx
    Port 554, Strumień główny - ch01/0, strumień pomocniczy - ch01/1.
    Strumienie kamer wyciągnięte po RTSP z rejestratora AHD Novusa.
    Na tych ustawieniach kamery w Integra Control działają.