Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G 1.4 bezyna. Czasami szarpie. Opel scanner oprogramowanie.

07 Lis 2019 22:27 87 4
  • Poziom 24  
    Dzień dobry. Mam taki problem z moją astra:
    1. Czasami jak jadę np. na 2 i puszczę gaz to samochód dostaje czkawki. Na innych biegach też tak jest ale bardzo rzadko. Najczęściej na 1 i na 2. Dodaję gazu i powoli mu przechodzi tzn. 1-2sek to trwa.
    Wymieniłem świece, wymieniłem filtr paliwa, filtr powietrza, przewód przelewowy od zbiornika paliwa.
    I nie mam już pomysłu co mógłbym jeszcze sprawdzić.
    2. Mam interfejs taki opel scanner (czarny nie zielony, od viakena) Mam błąd poduszki. Tzn. świeci się czerwona lampka od airbaga. Mi program pokazuje że błędu nie ma. I jak mogę to skasować?
  • Moderator Samochody
    elektronikq napisał:
    I jak mogę to skasować?
    Oddając samochód do naprawy. Ogólnie byś chciał, tylko nie masz czym - więc o czym dalej rozmawiać? Ten "fejsik" to możesz oddać do utylizacji.
  • Poziom 24  
    Kurczę kupiłem bo mi na elektrodzie polecili:(
    A co można kupić dobrego? Jedni mówią tak a jedni tak no ale nic.
    No dobrze może ktoś coś podpowie. Jak nie to wtedy będę musiał oddać :)
  • Poziom 24  
    Dzień dobry zastanawiam się nad kupnem opcoma?
    Czy ten mój OpelScanner "Czarna wtyczka" jest gorszy od tej "zielonej wtyczki?" lepiej kupić opcoma? To wydatek kilkanaście dolarów, pewnie to jakiś zamiennik.
    Proszę o pomoc. W innym temacie polecali mi opel scannera, wiec już sam nie wiem.
    A co do dziwnego zachowywania się to zastanawiam się nad listwą od świec oraz ECU, czy mogę coś jeszcze sprawdzić?
  • Poziom 24  
    Opcomy "ryżowe" przeważnie działają więc warto zaryzykować .....