Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa suszarki do żywności (dehydratora) Klarstein Fruit Jerky Pro 10

07 Lis 2019 23:37 75 1
  • Poziom 2  
    Mam do Szanownych Kolegów gorącą prośbę o pomoc. Dzisiaj bez jakiejś widocznej przyczyny suszarka do żywności (dehydrator) Klarstein Fruit Jerky Pro 10 przestała nawiewać gorące powietrze, choć diody na pulpicie sterowniczym paliły się, a przyciski reagowały zmianą nastawów lub kliknięciem Wyłączyłem urządzenie z prądu, a następnie po odczekaniu ok minuty włączyłem go ponownie ściśle wg instrukcji obsługi i nic - nawiew nie ruszył Wydawało mi się, że wewnątrz przy dwóch próbach włączenia "brzękał" jakiś przekaźnik. Urządzenie kupiłem na OLX, więc nie mam na niego żadnej gwarancji - sprzedawca przekazał mi, że jest to towar powystawowy (sprzęt był moim zdaniem zupełnie nowy). NB na początku wszystko było OK, udało mi się nawet częściowo podsuszyć kiełbasę Potem był już zupełny klops - kolejne próby włączenia niczego nie dały.
    Czy Koledzy mają może jakieś sugestie jak można naprawić tę machinę albo skąd można dostać podręcznik serwisowy ?

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie porady
    Pozdrawiam serdecznie
    Jacek
  • Relpol przekaźniki

• Specjalista AGD
    Urządzenie jest raczej banalnie proste, więc śmiem twierdzić, że producent nie przewidział serwisówki.

Multimetr w dłoń i sprawdzać po kolei ;)