Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio w łazience podłączone do oświetlenia.

07 Lis 2019 23:45 153 11
  • Poziom 4  
    Witam.
    Chciałbym w łazience zamontować radio, które po włączeniu światła włącza się razem z nim, najlepiej było by podpiąć się pod halogeny i ukryć je w suficie podwieszanym, miałby ktoś rady jak najlepiej to zrobić krok po kroku. Dziękuję za wskazówki.
  • Poziom 4  
    Halogeny są na 230V, radio muszę kupić, tylko jeszcze nie mam pojęcia jakie.
  • Poziom 31  
    Zmień te halogeny na ledy. Halogen to największy pożeracz prądu i największy grzejnik wśród żarówek.
  • Poziom 4  
    Halogeny mam LED-owe, ale na 230V, ale post nie na miejscu, nie pytałem jakie żarówki mam założyć, tylko o co innego...
  • Poziom 31  
    Albo halogeny, albo ledy. Nie ma halogenów ledowych.
  • Poziom 4  
    Zwykła oprawa halogenowa a w niej żarówka ledowa na 230
  • Poziom 38  
    To w takim razie radio z zasilaniem sieciowym. Jeśli chciałbyś coś więcej "pokombinować" to są głośniki w oprawach przeznaczonych do montowania w podwieszanych sufitach. Wtedy Twoje radio musiałoby mieć możliwość podłączenia zewnętrznego głośnika. Dalej - są popularne radia sterowane z pilota - więc wariantów rozwiązania tego tematu jest kilka
  • Poziom 4  
    Mógłbyś polecić jakieś radio z głośnikiem?
  • Poziom 4  
    Chciałbym schować w suficie podwieszanym i normalnie zasilanie od halogeny mogę poprowadzic kable 3x1.5
  • Poziom 38  
    6793768671
    Zobacz na tej aukcji może takie podwieszone pod sufitem ?
    8652865932 ( to nr aukcji linku nie mogę podać - regulamin )
    Tu masz akurat dla Ciebie do łazienki i głośniki montowane w sufit.
    Ten sprzedawca ma i znacznie tańsze zestawy