Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SM-G950F nie instaluje systemu do końca po wgraniu

08 Lis 2019 11:19 279 8
  • Poziom 10  
    Dzień dobry, borykam się z problemem wyglądającym następująco.
    Telefon nie uruchamia się nie reaguje na włączenie przyciskiem power.
    Można jedynie wejść do tryby DOWNLOAD MODE, który umożliwia wgranie wszelkiego rodzaju ROMu (z DREAMLTE_EUR_OPEN.pit i bez).
    Po wgraniu jest następujący efekt: instalacja w telefonie przebiega do 24% lub 32% i wyłącza się.
    Bateria na 100% full, i znów tylko możliwość wejścia do tryby DOWNLOAD MODE.
    Wszystko zaczęło się od tego że telefon działa normalnie ale wylądował na tydzień w szufladzie xD, później został uruchomiony i z niewiadomych przyczyn zaczął się zapętlać.
    Został wykonany "wipe data / factory reset". i efekt znacie już z powyższego opisu.
    Poniżej foty co dzieje się po wgraniu softu.
    Samsung SM-G950F nie instaluje systemu do końca po wgraniuWhatsApp I....04.11.jpg Download (38.88 kB) Samsung SM-G950F nie instaluje systemu do końca po wgraniuWhatsApp I....04.22.jpg Download (66.04 kB)
  • Poziom 37  
    Pokaz co masz na ekranie download mode, pokaz tez co konkretnie wgrywasz przez odin.
  • Poziom 10  
    Zacząłem od:
    2018-06-25 8.0.0 PL XE0
    (taki był w tel przed awarią z tego co się dowiedziałem).
    G950FXXU2CRF7

Później próbowałem 2018-03-01 bo z angielskiej edycji (oryginalnie).
    United Kingdom BTU
    G950FXXU1CRC7

Jak nie przyniosło to Efektu skupiłem się na najnowszych XE0
    i ciągle to samo.
  • Poziom 37  
    Masz teraz bit:5 czyli najnowszy soft wiec tez taki musisz wgrywac. Pokaz konkretnie nazwy plikow jakie wgrywasz.
  • Poziom 37  
    Wgrywasz CSC czy Home_CSC ?
  • Poziom 10  
    Zależy co robiłem jak bez PIT to HOME, jak z PIT to wrzucałem CSC. Już różne wariaty były przerobione.
  • Poziom 6  
    Spróbuj wgrać Combination i zobacz czy tel wystartuje
  • Poziom 10  
    dzis baluje ale tel watal...