Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RB31FERNBSA - ma cztery lata, zaczyna szwankować

08 Lis 2019 23:40 195 7
 • Poziom 3  
  Zamrażarka bardzo mrozi zaś chłodziarka zero, zanim zaproszę serwisanta może ktoś podpowie od czego zacząć problem? Wyłączałam na 10 i nawet więcej minut - zero reakcji.
 • Poziom 29  
  Zapewne ubyło czynnika chłodzącego w obiegu i dlatego tak się dzieje. Rozszczelnił się układ chłodzenia i stopniowo ulatnia się gaz. Serwis nic nie pomoże, nabiją gaz i za miesiąc znów go nie będzie.
 • Poziom 3  
  Czyli co nie warto i znowu nowa?
 • Specjalista AGD
  Możliwe że czynnika ubywa. Ale na Twoim miejscu wyłączyłbym ją na co najmniej 6 godzin z zasilania. Otworzyć oba drzwi i zostawić otwarte na czas rozmrażania. Można nawet czasem wspomóc się suszarką żeby więcej ciepłego powietrza było.

  Jeśli to pomoże to wszystko ok - te lodówki tak mają...
 • Poziom 3  
  Wyłączyłam na cala noc i nic. Chłodziarka milczy, a zamrażarka mrozi, a mi się mrozi krew w żyłach. Cztery lata i lodówka nie działa, poprzednią Boschowska miałam 20 lat! Zatem nie pozostaje nic innego jak telefon do serwisanta i diagnoza, no oprócz tego zaczynam szukać innej.
 • Specjalista AGD
  Witam
  Panowie opowiadacie głupoty nie znając budowy tej lodówki. Autor tematu ma lodówkę z systemem no-frost.
  Możesz mieć uszkodzony damper tzn przepustnicę która wpuszcza zimne powietrze do chłodziarki. Jeśli zamrażalnik mrozi ok to lodówka jest jak najbardziej do naprawy.
  Poczytaj sobie tematy -,, lodówka samsung nie chłodzi chłodziarka,, , może to ci rozjaśni trochę w głowie
 • Poziom 3  
  Dziękuję za optymistyczna odpowiedź i we wtorek wołam fachowca. Może nie zedrze ze mnie bo ostatnio w domu zapanowalo prawo serii kłopotów.