Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Krzysztof Andrzejewski (Akrzy74) Ostatnie pożegnanie

10 Lis 2019 12:12 3624 25
  • Admin Elektroenergetyka
    Z głębokim smutkiem pragnę powiadomić wszystkich, że w dn. 08 11 2019r odszedł od nas nagle w wieku 45lat, wieloletni administrator działu elektrycznego Krzysztof Andrzejewski ( Akrzy74).

Dzięki niemu dział elektryczny ma kształt taki jaki obecnie widzimy, zawsze miał na celu uporządkowanie spraw w/w dziale tak by każdy kto wejdzie na forum mógł skorzystać z cennych rad i fachowych odpowiedzi. Wysoki poziom był oczkiem w jego głowie i cały czas aktywnie uczestniczył by wiedza tu przekazywana była uporządkowana i na wysokim poziome. Niestety nieprzewidziany czas i zbieg okoliczności sprawił że w tym dniu jego wysiłki zostały zakończone jednak pamięć o nim będzie w sercach tych, którzy korzystali z jego wiedzy i będą nadal tu na forum korzystać.

Żegnaj Krzysztofie :!: Jeszcze w poniedziałek rozmawialiśmy przez telefon o "żarówce LED" :cry:

Pogrzeb Krzyśka odbędzie się w dn. 12.11 (wtorek) o godzinie 12:00 w Russocicach, gm. Władysławów.
  • Moderator
    A ja we środę umawiałem się z Nim na wódkę w czasie ferii... :(

Łukasz-O napisał:

Pogrzeb Krzyśka odbędzie się w dn. 12.11 (wtorek) o godzinie 12:00 w Russocicach, gm. Władysławów.

Jeśli ktoś ma blisko i chciałby reprezentować elektryków na pogrzebie, to piszcie.
  • Poziom 33  
    Cholera, młody facet i masz :(...
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj Mu świeci na wieki wieków, amen.
    V.
  • Poziom 37  
    Bardzo smutna wiadomość łącząca się jednocześnie z niepowetowaną stratą dla forum elektrody. Kol. "Akrzy74" zawsze Stał na straży w dziale, jak również dzielił się nieocenioną wiedzą. Szczególnie przykre, że odszedł BARDZO, BARDZO przedwcześnie!!!
  • Admin Elektroenergetyka
    retrofood napisał:

Jeśli ktoś ma blisko i chciałby reprezentować elektryków na pogrzebie, to piszcie.

Jadę na pogrzeb razem z Pawłem wawa. Wyjeżdżamy z Warszawy ok 9:00. W samochodzie są trzy wolne miejsca, więc jeśli ktoś chce może się z nami zabrać.
  • Poziom 43  
    Łukasz-O napisał:
    Niestety nieprzewidziany czas i zbieg okoliczności sprawił że w tym dniu jego wysiłki zostały zakończone jednak pamięć o nim będzie w sercach tych, którzy korzystali z jego wiedzy i będą nadal tu na forum korzystać.

Żegnaj Krzysztofie

Smutna wiadomość.
  • Moderator Elektrotechnika
    Krzysztof wiele dobrego zdziałał w dziale elektrycznym i mam nadzieję ze ten kierunek bedziemy utrzymywać ( uporządkowane nazewnictwo, fachowe odpowiedzi jednym słowem dbałość o wysoki poziom ) a tym samy pokażemy że jego wysiłek choć brutalne przerwany nie pójdzie na marne.
  • Poziom 25  
    Świeć Panie nad Jego duszą. Amen.
  • Poziom 33  
    On nie odszedł. On idzie przed nami. (*)

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Odszedł kolejny ze starej gwardii funkcyjnych Elki :(
    Z którym zawsze można było spokojnie pogadać, przedstawić swój punkt widzenia, itp...

• Krzyśku spoczywaj w pokoju.
  • Pomocny post
    R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Witam,
    chciałam podziękować za obecność Łukasza na pogrzebie męża i piękny wieniec. Elektroda przez jakiś czas zajmowała dużą część jego czasu, dzielił się swoją cenną wiedzą, jak i tę wiedzę poszerzał na forum.
    Ostatnio mniej czasu poświęcał na forum z racji innych spraw, ale był okres, że siedział całe wieczory, czasami zawalał pół nocy, nie raz byłam zła, ale potem zrozumiałam, że się w tym spełnia służąc pomocą, stojąc na straży poprawnej polszczyzny :)
    Dziękuję wszystkim, Krzysiek pozostanie na zawsze w naszej pamięci i mam nadzieję, że jego wiedza pozostawiona na forum, będzie służyć innym, bo bez wątpienia zostawił tu cząstkę siebie.
    Pozostawił po sobie ogromną pustkę...
    Pozdrawiam, żona Kasia

Dodano po 21 [minuty]:

Na pożegnanie ulubiona piosenka Krzyśka.

Link
  • Administator HydePark
    Choć osobiście się nie znaliśmy, to nie raz uzyskałem dzięki Krzyśkowi cenną wiedzę dzięki forum, a to sprawia, że czuję jakbym jednak znał go osobiście.
    Żegnaj kolego, do zobaczenia w lepszym świecie. R.I.P.
  • Poziom 37  
    Nie wiem co napisać, smutna wiadomość. Tak młodo odszedł. Ktoś kiedyś powiedział "uczmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą".
    Pokój jego duszy.
  • Poziom 15  
    Trzy lata młodszy ode mnie.
    R.I.P.
  • Poziom 26  
    "Umarłych wieczność dotąd trwa,
    dokąd pamięcią im się płaci"

W. Szymborska
  • Poziom 12  
    Smutek głęboki mnie ogarnął...
    Przez chwilę myślałem, że to ponury żart, ale "Szukajka" potwierdziła, że niestety nie.
    Dziękuję za wiedzę, którą się dzieliłeś oraz za to, że dbałeś o nasz język ojczysty.
    Wyrazy współczucia dla Rodziny.
  • Poziom 9  
    Teraz w Niebie Pan Bóg pyta-
    - a gdzie ten elektryk, co mi obiecaliście go?
    -jest, Panie o, tutaj...
    -hmm.. wyglądasz na poukładanego, a jak ci smyku na imię?
    -Krzysztof, psze Pana Boga.
    -No dobra, mam tutaj sporo roboty, trzeba całe światło na Niebie zmienić na Ledowe. Ile to będzie kosztować?
    -ponieważ to nie dla mnie, tylko dla wszystkich, to zrobię to za przysłowiowe „Bóg zapłać”, pasuje?
    -jesteś pewien?
    -No, może paru się przyda do pomocy, bo roboty jest na kilka lat, będzie dla nich miejsce?
    -mówisz i masz. Dla twoich kolegów zawsze u mnie jest robota, a to w piekle kotły nie grzeją, tutaj klima siada, ja nie wyrabiam sam, ludzi coraz więcej i więcej życzeń- chyba masz u mnie pewną fuchę admina, ale mam dla ciebie zadanie na próbę.
    -nie boję się, jakie?
    -włączysz dzisiaj pierwszą gwiazdkę na Niebie.
    -obwód już sprawdziłem, oprawa IP54, przygotowałem światło LEDowe o barwie zimnej, bo Ziemia się i tak rozgrzewa za bardzo.
    - a jak z mocą?
    -psze Panie Boże, dzisiaj wszyscy przesyłają sobie moc.. będzie świecić aż do dziennej taryfy!
    -No i jaki pragmatyczny... Jezus, mój synku!
    -tak, Ojcze?
    -tu masz fajnego chłopaka z Polski, oprowadź go po biznesie, światło nam będzie robił
    -tak, Ojcze. Ty, Krzysiek, mamy sporo do pogadania.. serio, jestem królem Polski? Nie, jaja se robisz...