Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 49L2863DG - ustawienia , konfiguracja

10 Lis 2019 20:48 1086 1
  • Poziom 16  
    Witam
    Posiadam Toshiba 49L2863DG. Mam kilka pytań o pomoc:
    1. Jak w telewizorze wyłączyć sortowanie kanałów po LCN? Ja sobie chce sam ułożyć kolejność kanałów a nie po znacznikach LCN.

2. Gdy robię skanowanie kanałów i znajdzie mi takiego samego MUXa z różnych częstotliwości, w skanowaniu to pokazuje ze te kanały są, ale juz na liście kanałów nie ma wszystkich odnalezionych kanałów tylko duble wyrzuca. Ja chce miec wszystkie odnalezione a nie żeby mi wywalało z automatu.

3. Jestem w zasięgu kodowanego MUxa4. Jak wiadomo w tym muxie jest jeden kanał niekodowany Polsat News. Telewizor w ogóle mi kanałow z tego muxa nie wyszukuje. Gdy wchodzę na wyszukiwanie kanałów i sprawdzam częstotliwość tego muxa4 to telewizor pokazuje zasięg tej częstotliwości, gdy ja przeskanuję dostaje komunikat że nie znaleziono kanałów. Dziwna sytuacja.

======
    Ja chce miec pełna kontrolę nad telewizorem (na innych sprzętach które mam moge robić co chce z kanałami TV) a nie jakieś dziwne automatyczne ustawienia oprogramowania. Bede wdzieczny jak ktoś podpowie jak sobie z tym poradzić bo ja przeszukałem cale menu i nie widze.
  • Poziom 16  
    ktos pomoze ?