Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Którą szlifierkę wybrać ?

10 Lis 2019 23:23 213 5
  • Poziom 2  
    Chcę kupić szlifierkę 125 mm i po długich czytaniach neta zostały tylko dwie w stawce. Cena identyczna, osiągi no prawie również. Pomóżcie zdecydować.
    Niestety nie mogę linków wkleić jako świeżak tutaj, dlatego dodam opis.

1. Ze strony narzedzia.pl
    szlifierka kątowa dewalt 4257

2. Ze strony narzedzia.pl
    szlifierka kątowa bosch gws 17-125-CIE
  • Moderator - Komputery Serwis
    Zarówno jedna jak i druga będzie bardzo dobrym wyborem. Obydwa narzędzia są na poziomie profesjonalnego sprzętu.
    Z obydwoma nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o serwis.
    Dewalt jest nieco słabszy od Boscha. Z kolei plusem jego jest osłona, demontuje się ją za pomocą klipsa.
  • Poziom 2  
    No właśnie dlatego moja prośba o poradę :-) Hmm... może najlepiej będzie pójść do sklepu i wziąć obie w rękę i chyba wtedy zadecywać
    Dewalt będzie lżejszy i lepiej leży w ręku.
  • Poziom 30  
    ZaVaU napisał:
    No właśnie dlatego moja prośba o poradę :-) Hmm... może najlepiej będzie pójść do sklepu i wziąć obie w rękę i chyba wtedy zadecywać

W ręce ale nie gołe tylko w rękawicach w których będzie trzymana podczas pracy a szczególnie zwróć na włączanie czy jest szybkie precyzyjne i za pierwszym razem.
    witoj napisał:
    a szczególnie zwróć na włączanie czy jest szybkie precyzyjne i za pierwszym razem.

W wymienionych powyżej narzędziach nie ma nawet medytacji na temat prawidłowego włączania.
    Należy pamiętać jedynie że w szlifierkach jest specyficzny włącznik który trzeba lekko wcisnąć do dołu i następnie przesunąć ku górze, lub w bok (zależnie od producenta). Takie zabezpieczenie przed nieplanowanym włączeniem i przed dziećmi.