logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Uszkodzenie radiatora w Lenovo Flex 15 przy czyszczeniu - wpływ na chłodzenie?

Jubecki 13 Lis 2019 17:18 471 5
REKLAMA
  • #1 18275883
    Jubecki
    Poziom 5  
    Drodzy koledzy pytanie, przy czyszczeniu ze starej pasty zszedł cały pasek zaznaczony na zdjęciu, czy jest to istotna rzecz przy chłodzeniu/przepływie ciepla ? na tym zdjęciu jest on dość gruby natomiast u mnie może ma 1mm ale nawet chyba nie .Lenovo Flex 15 Uszkodzenie radiatora w Lenovo Flex 15 przy czyszczeniu - wpływ na chłodzenie?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 18275905
    Jubecki
    Poziom 5  
    No tak śmiesznie wyszło. A zastanawiałem się gdzie ten cały termopad. Jak dobrać odpowiednią grubość tzn. jak ją mam zmierzyć?

    Dodano po 2 [minuty]:

    To nie folia a raczej gumo coś podobnego, ale już wiem że to termopad. Tylko jak dobrać grubość?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 18275916
    enhanced
    Poziom 43  
    Masz zdjęcie płyty głównej co tam pod radiatorem będzie? Bo mnie zaznaczony fragment wygląda na folie ochraniająca i troche dziwne by było żeby tam był termopad z folią która by izolowała przewodzenia ciepła.
  • #6 18275921
    Jubecki
    Poziom 5  
    W sobotę postaram się zrobić. A właśnie jakbym miał wymieniać to musiałbym wyciąć dokładnie taki kształt i środek na procesor? Dziwne, w sumie może masz rację, ale na pewno to nie folia tylko takie gumowate. Folia na pewno nie.

    EDIT
    Jest to ta sama płyta, tylko moja jest z grafika nvidia dodatkowo. Radiator (zdjęcie) dokładnie taki sam jak wysłałem wcześniej. Folia jeśli tak mówisz to może być w takim miejscu? Uszkodzenie radiatora w Lenovo Flex 15 przy czyszczeniu - wpływ na chłodzenie?

    Poprawiłem pisownię w postach. Zdania zaczynamy wielką literą i stosujemy znaki interpunkcji w odpowiednich miejscach. Dbaj o to proszę. RADU23
REKLAMA