Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Samsung Galaxy note 8 czarna plama

13 Nov 2019 20:23 579 3
  • Level 3  
    Witam niedawno zakupiłem telefon z pękniętym ekranem na rogu. Coś mnie podkusiło by się tam pobawić pociągnąłem lekko za pęknięte szkło i nagle pojawiła się czarna plama na ekranie. Poczytałem na internecie, że podgrzewanie suszarką może pomóc. Powoli schodziło lecz chciałem to trochę wycisnąć i wręcz "wystrzeliło" to dalej i pojawiły się białe paski na górze ekranu. Co mam robić bo pod dalszym podgrzewaniem schodzi ta plama lekko po czym najczęściej po jakimś czasie wraca. Wolałbym po prostu jakoś zmniejszyć tą plamę, ponieważ aktualnie nie stać mnie na wymianę wyświetlacza. Dziękuje i pozdrawiam.
  • Moderator of GSM
    Sam zakup telefonu z uszkodzonym wyświetlaczem, to był nie najlepszy pomysł. I tak wyświetlacz będziesz musiał wymienić. Z biegiem czasu będzie się to powiększać.
  • Level 19  
    Szkoda tylko Twojego czasu i nerwów, najlepiej od razu wymienić wyświetlacz i po problemie. Najlepiej nie kupować takich telefonów, bo to jest skarbonka bez dna:D No i takie wyciskanie też tylko pogarsza sprawę, bo w ten sposób tylko powiększasz pęknięcie, wskutek czego ekran coraz gorzej wygląda.
  • Level 3  
    Pozostaje tylko wymiana wyświetlacza :|