Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jakie g這郾iki do radia ( RMS w radiu a na g這郾ikach)

czarny szerszen e36 14 Nov 2019 23:28 1218 16
    adam_1991r
    Level 27  
    Napisz co wi璚ej. Jakie to g這郾iki. Gdzie b璠 zamontowane itp.
    nowypn
    Level 23  
    Witam
    Musisz napisa jakiego model i jakiego producenta s zar闚no g這郾iki 35 jak i 45. Z regu造 g這郾iki o wi瘯szej 鈔ednicy zejd ni瞠j z basem ale kluczowa sprawa to spos鏏 i miejsce ich monta簑. Jak napiszesz model radia to powiemy ci jak moc rms dysponuje ko鎍闚ka mocy.
    Pozdrawiam
    sosarek

Level 43  
    Model radia macie na ko鎍u pierwszego postu...
    nowypn
    Level 23  
    Witam
    Moc znamionowa radia to 24W(THD=10%) na 4Ohm przy zasilaniu 14,4V.
    Podaj jeszcze jakie to modele g這郾ik闚 i miejsce monta簑.
    Pozdrawiam
    RebellionArts
    Level 21  
    czarny szerszen e36 wrote:
    ...wiem tylko 瞠 mam 4x50w napisane na radiu...

nowypn wrote:

Moc znamionowa radia to 24W(THD=10%) na 4Ohm przy zasilaniu 14,4V

Jakie g這郾iki do radia ( RMS w radiu a na g這郾ikach)
    Link do obrazka

Niech wrzuci zdj璚ia, nie tylko przodu ale i ca陰 puszk
    czarny szerszen e36
    Level 3  
    W豉郾ie chodzi o to 瞠 nie chce wyjmowa radia, a moje g這郾iki na propozycje to alpine sxe-2035 20 cm 4oHm 45 RMS , lub KENWOOD KFC1761s 17 cm 4ohm 35 rms , chce je zamontowa na tylniej p馧ce baga積ika w samochodzie i zale篡 mi ma Bassie ewentualnie g這郾o軼i
    adam_1991r
    Level 27  
    Radio ma max 20w rms. Kup sobie jakie jajka typu pioneer ts-g6930f. Sza逝 nie b璠zie ale co tam zagra. Og鏊nie g這郾iki z ty逝 to nieporozumienie. Patrz na to 瞠by mia造 jak najmniejsz moc i jak najwi瘯sz skuteczno嗆.
    RebellionArts
    Level 21  
    Spoiler:
    To Ci dym poleci z przodu taki jak z ty逝 kiedy p造n ch這dnicowy palisz

Pos逝chaj si koleg闚 co napisali ju, zreszt jak masz zamiar ,,pi這wa" to radio to nie wa積e co wsadzisz do 50 W zagra Ci.
    Przepraszam za form wypowiedzi ale w car audio przy takim sprz璚ie nie ma za du瞠go wachlarza mo磧iwo軼i.
    adam_1991r
    Level 27  
    A je瞠li kupi do mojego radia 4x50W g這郾iki maks 280 W ( te alpiny sxe-2035s ) i dam np. +5 glo郾o軼 na ty to radio si jako wyrobi i b璠zie to dobrze brzmia這 czy jako ko郵awo?

A co da Ci te ustawienie g這郾o軼i na ty +5? Ja na twoim miejscu bra豚ym te pionki.
    zworys
    Level 39  
    A je瞠li kupi do mojego radia 4x50W g這郾iki maks 280 W ( te alpiny sxe-2035s ) i dam np. +5 glo郾o軼 na ty to radio si jako wyrobi i b璠zie to dobrze brzmia這 czy jako ko郵awo?

Kolego mo瞠sz kupi nawet i 1000W g這郾iki ale 瞠by zagra造 to musz by czym "nap璠zane". S豉by wzmacniacz ( ma豉 moc ) nie zapewni odpowiedniej pracy g這郾ik闚. W tym wypadku lepiej jak moc g這郾ik闚 b璠zie niewiele wi瘯sza od mocy radia ( mocy na kana ) Te 4x 50W to pobo積e 篡czenie producenta. Je郵i otrzymasz 4x 30W to b璠zie dobrze.. nawet przy tej mocy to b璠zie ju ponad 10A pobieranego pr康u.
    czarny szerszen e36
    Level 3  
    zworys wrote:

Kolego mo瞠sz kupi nawet i 1000W g這郾iki ale 瞠by zagra造 to musz by czym "nap璠zane". S豉by wzmacniacz ( ma豉 moc ) nie zapewni odpowiedniej pracy g這郾ik闚. W tym wypadku lepiej jak moc g這郾ik闚 b璠zie niewiele wi瘯sza od mocy radia ( mocy na kana ) Te 4x 50W to pobo積e 篡czenie producenta. Je郵i otrzymasz 4x 30W to b璠zie dobrze.. nawet przy tej mocy to b璠zie ju ponad 10A pobieranego pr康u.

No dlatego napisa貫m 疾 pod moje radio bo nie chce kupowa wzmacniacza
    adam_1991r
    Level 27  
    To kup te pioneery co poda貫m. Maj 45w wi璚 pod radiem jako zagraj. Albo zainwestuj w wygluszenie drzwi i nawet pioneer ts-g170c. Efekt b璠zie lepszy ni g這郾iki w p馧ce.