Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vovlo v40 I gen - Kamerka cofania + ekran

Nikooodem 15 Nov 2019 15:03 117 1
    Nikooodem
    Level 7  
    Witam. Poszukuje ekranu i kamerki cofania do vovlo v40 I gen. Na allegro i innych serwisach jest tego tak dużo, że nie wiem co wybrać. Ktoś z was ma i może polecić jakiś zestaw lub osobne podzespoły? Dodam, że zależy mi na tym, iż ekran ma być przyczepiany do przedniej szyby. Mój budżet max 350 zł, ale fajnie by było zmieścić się w 300zł.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    degenerat11
    Level 15  
    Najlepszym rozwiązaniem jest kamera w miejscu lampki oświetlenia rejestracji - nie ma problemu z wejściem kabli do klapy. W pozostałych przypadkach trzeba wiercić otwory, a wtyczki nie są małe. I trzeba zwrócić uwagę na kąt widzenia. Kiedyś kupiłem 90 stopni i była lipa. Teraz mam w oświetleniu rejestracji tzw rybie oko i jest idealnie. Do tego polecam monitor nakładany na lusterko pod sufitem - oczywiście im większy ekran tym lepszy widok. Ja mam 7" i jest ok. Kabelek z klapy do lusterka puszczasz podsufitówką i jest szybko zrobione.