Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Sterownik drzwi touran 2003

Sidik1981 16 Nov 2019 15:39 660 10
    Sidik1981
    Level 3  
    Witam nie działa mi kierunkowskaz w lusterku sterowanie lusterek i zamykanie drzwi z pilota
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    degenerat11
    Level 15  
    Witam.
    Zacznij od sprawdzenia przewodów w przelotce do drzwi, często się łamią.
    Sidik1981
    Level 3  
    Sprawdzałem i wyglądają wporządku,bezpieczniki też sprawdzałem i są ok.Kiedyś,przy sprawdzaniu bezpieczników wyciągałem każdy po kolei i właśnie po tym nie działa mi elektryka przednich drzwi tzn.prawych i lewych:
    nie działa sterowanie lusterek zamykanie i otwieranie przednich drzwi brak kierunków w lusterkach ,ale otwieranie wlewu paliwa i opuszczanie i podnoszenie szyb działa
    koleś kit
    Level 36  
    To jak szyby działają to zasilanie modułów powinno być.Coś na lini can
  • Helpful post
    degenerat11
    Level 15  
    Witam.
    Może trzeba jeszcze raz sprawdzić bezpieczniki czy są we właściwych gniazdach, łatwo się pomylić przy wyciąganiu i wkładaniu wszystkich. Całkiem niedawno spotkałem się z takim przypadkiem, że bezpiecznik siedział o jedno gniazdo dalej, a nikt ponoć nie ruszał bezpieczników.

Moduły drzwi przednich to bezp. nr F49 - 10A oraz F57 - 30A. Tył to F58 - 30A.

Cała rozpiska jest tu:
    http://www.touranklub.pl/forum/viewtopic.php?t=11784
    Sidik1981
    Level 3  
    Dzięki za podpowiedz sprawdzę pozdr.
    Sidik1981
    Level 3  
    Dzięki za info dotycząca bezpieczników odpowiedzialnych za moduł sterujący przednimi drzwiami przy sprawdzaniu bezpieczników nie wsadziłem w swoje miejsce F49 10 amper teraz jest ok.Mam jeszcze jedno pytanie które bezpieczniki odpowiadają za zasilanie zapalniczek brak prądu
  • Helpful post
    degenerat11
    Level 15  
    F47 - 25A
    Wyżej masz link do bezpieczników. Twój model to pierwszy z góry.
    Sidik1981
    Level 3  
    Dzięki za info sprawdze jak znajde trochę wolnego czasu pozdr.
    Sidik1981
    Level 3  
    To jednak był bezpiecznik dziękuje za pomoc