Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy da się jeszcze i jak korzystać z internetu WAP 2.0 w telefonie LG B2050?

elektronik68 16 Nov 2019 20:47 765 5
 • #2
  mp107
  Level 15  
  Polecałbym zainstalować przeglądarkę Opera Mini, pozwalającą na przeglądanie nie tylko WAP, ale i WWW .
  O ile się nie mylę w tym telefonie można ją zainstalować przechodząc wbudowaną przeglądarką (ową przeglądarką WAP 2.0) na stronę http://m.opera.com i stamtąd wybierając opcję "Download in another language", a następnie którąś z dostępnych wersji z dopiskiem "Polski" (z polską wersją językową).
  Strony nie będą działać identycznie, jak w "zwykłej" przeglądarce dostępnej na komputerze albo w smartfonach, ale myślę, że to najlepsze rozwiązanie do przeglądania Internetu dostępne dla tego typu urządzeń.
 • #4
  mp107
  Level 15  
  Problemem może być błędne ustawienie APN. W takim wypadku będzie trzeba ustawić APN odpowiednio dla używanej sieci komórkowej.
 • #5
  User removed account
  Level 1  
 • #6
  elektronik68
  Level 19  
  Właśnie ta lipa, że jestem w tym Play, po prostu była to dla mnie najlepsza oferta trzy lata temu, wcześniej byłem w T-Mobile, tam by może to lepiej wyglądało. Na razie tego telefonu nie używam, ostatnio kupiłem sobie nową Nokię 105, a tam nie ma internetu, więc nie mogę sprawdzić, jakichś ustawień.

  Dodano po 1 [minuty]:

  W kwietniu (wtedy jak Notre Dame płonęło) to na LG T500 czytałem wiadomości codzienne przez WAP, potem też padło. Dziwna sprawa.