Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG B2050 - internet WAP 2.0

16 Lis 2019 20:47 243 5
 • Poziom 17  
  Witam, ostatnio w moje grabie wpadł telefonik LG B2050. Jest w nim przeglądarka WAP 2.0. Mam kartę w Play. Mam pytanie: czy dziś da się jeszcze korzystać z internetu w tym telefonie? Jak tak to co mam zrobić?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 14  
  Polecałbym zainstalować przeglądarkę Opera Mini, pozwalającą na przeglądanie nie tylko WAP, ale i WWW .
  O ile się nie mylę w tym telefonie można ją zainstalować przechodząc wbudowaną przeglądarką (ową przeglądarką WAP 2.0) na stronę http://m.opera.com i stamtąd wybierając opcję "Download in another language", a następnie którąś z dostępnych wersji z dopiskiem "Polski" (z polską wersją językową).
  Strony nie będą działać identycznie, jak w "zwykłej" przeglądarce dostępnej na komputerze albo w smartfonach, ale myślę, że to najlepsze rozwiązanie do przeglądania Internetu dostępne dla tego typu urządzeń.
 • Poziom 17  
  Próbowałem wejść opcjami "strona domowa" i "przejdź do adresu", ale za każdym razem wyskakuje komunikat "błąd sieci" chociaż zasięg jest. Co by można było w ustawieniach zrobić?
 • Poziom 14  
  Problemem może być błędne ustawienie APN. W takim wypadku będzie trzeba ustawić APN odpowiednio dla używanej sieci komórkowej.
 • Poziom 1  
 • Poziom 17  
  Właśnie ta lipa, że jestem w tym Play, po prostu była to dla mnie najlepsza oferta trzy lata temu, wcześniej byłem w T-Mobile, tam by może to lepiej wyglądało. Na razie tego telefonu nie używam, ostatnio kupiłem sobie nową Nokię 105, a tam nie ma internetu, więc nie mogę sprawdzić, jakichś ustawień.

  Dodano po 1 [minuty]:

  W kwietniu (wtedy jak Notre Dame płonęło) to na LG T500 czytałem wiadomości codzienne przez WAP, potem też padło. Dziwna sprawa.