Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy da się jeszcze i jak korzystać z internetu WAP 2.0 w telefonie LG B2050?

16 Nov 2019 20:47 519 5
  • [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 14  
    Polecałbym zainstalować przeglądarkę Opera Mini, pozwalającą na przeglądanie nie tylko WAP, ale i WWW .
    O ile się nie mylę w tym telefonie można ją zainstalować przechodząc wbudowaną przeglądarką (ową przeglądarką WAP 2.0) na stronę http://m.opera.com i stamtąd wybierając opcję "Download in another language", a następnie którąś z dostępnych wersji z dopiskiem "Polski" (z polską wersją językową).
    Strony nie będą działać identycznie, jak w "zwykłej" przeglądarce dostępnej na komputerze albo w smartfonach, ale myślę, że to najlepsze rozwiązanie do przeglądania Internetu dostępne dla tego typu urządzeń.
  • Level 14  
    Problemem może być błędne ustawienie APN. W takim wypadku będzie trzeba ustawić APN odpowiednio dla używanej sieci komórkowej.
  • Level 1  
  • Level 19  
    Właśnie ta lipa, że jestem w tym Play, po prostu była to dla mnie najlepsza oferta trzy lata temu, wcześniej byłem w T-Mobile, tam by może to lepiej wyglądało. Na razie tego telefonu nie używam, ostatnio kupiłem sobie nową Nokię 105, a tam nie ma internetu, więc nie mogę sprawdzić, jakichś ustawień.

Dodano po 1 [minuty]:

W kwietniu (wtedy jak Notre Dame płonęło) to na LG T500 czytałem wiadomości codzienne przez WAP, potem też padło. Dziwna sprawa.